Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці придбають тепловізор для обстеження будівель


У Вінниці триватимуть роботи з енергообстеження будівель. Для цього він має придбати необхідне обладнання — тепловізійну камеру. Таке рішення ухвалили минулого тижня, 27 січня, на черговому засіданні Вінницької міської ради.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

За словами директора департаменту економіки та інвестицій МЕРТ Максима Мартьянова, проведення енергоаудиту у сфері житлово-комунального господарства є необхідним кроком для з’ясування технічного стану огорожі. та енергоефективності.

«Завдяки цьому фахівці зможуть з’ясувати місця найбільших втрат тепла в житлових будинках і громадських установах, таких як школи, дитячі садки, лікарні тощо. Важливо, що знання «розривів» дозволяє виявити їх причини. . Надалі мета – визначити шляхи модернізації будівлі та створення комфортних умов. «Енергоаудит є одним із заходів, визначених Програмою економічного і соціального розвитку ВМТГ на 2023 рік», – зазначив Максим Мартьянов.

Нагадаємо, відповідні роботи розпочали наприкінці минулого року. Фахівці працювали з багатоповерхівками в районі Київська та Вишенька.

По суті, енергоаудит – це спосіб покращення комфортних умов мешканців, який не передбачає збільшення використання ресурсів та впливу на навколишнє середовище, але захистить довгострокові перспективи розвитку міста.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/u-vinnytsi-prydbayut-teplovizor-dlya-obstezhennya-budivel.html

Comments

Новости