Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці прозвітували про використання коштів резервного фонду


У перший рік війни громада зіткнулася з багатьма випробуваннями. Про те, які кошти вилучено з резервного фонду бюджету Вінницької територіальної громади на їх подолання, повідомила 27 січня на засіданні Вінницької міської ради директор департаменту фінансів Наталія Луценко. Загалом, за її словами, використано майже 30,3 млн грн.

Левову частку коштів резервного фонду, а саме 26,6 млн грн, було спрямовано на подолання наслідків теракту 14 липня, який став найбільшим випробуванням для вінницької громади.

З їх допомогою відновлено покрівлю п’яти постраждалих будинків, замінено віконні блоки у 30 та дверні блоки у чотирьох багатоповерхівках.

За рахунок коштів резервного фонду також проведено капітальний ремонт зруйнованих ракетним ударом будівель навчальних закладів:

  • «Вінницький ліцей №8»
  • «Дошкільний навчальний заклад No 27 ВМР».

Також відремонтували територію Вінницького управління ДСНС з притулком та двома квартирами у будинку по вул. І. Бевза, 2.

Ще одним важливим напрямком використання коштів стало підтримання та зміцнення системи оповіщення та інформування населення у разі загрози. На відповідні показники спрямовано 3,7 млн. грн.

Минулого року з резервного фонду міського бюджету використано 30,3 млн грн.

Нагадаємо, 10 листопада під час засідання виконавчого комітету директор фінансового департаменту міської ради Наталія Луценко підбила підсумки виконання бюджету міської територіальної громади за дев’ять місяців п.п. рік. поточний рік.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/u-vinnytsi-prozvituvaly-pro-vykorystannya

Comments

Новости