Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці прозвітували про успіхи проєкту “Інтегрований розвиток


30 листопада відбулося онлайн-засідання Наглядової ради проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ».

Учасниками зустрічі були представники бенефіціара проекту, восьми міст-учасників проекту (Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Подільський район Києва, Полтава, Мелітополь та Харків), а також політичні партнери з розвитку проекту. (SECO).

Основними напрямками проекту є інтегрований розвиток міст, міська мобільність, реалізація демонстраційних та інфраструктурних проектів, освітня мережа міст, а також покращення передумов для інтегрованого розвитку міст у сфері просторового планування. на національному рівні.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний зазначив, що для подолання всіх викликів, пов’язаних з війною в Україні, команда міськради перейшла від стратегічного планування до оперативного реагування. Тому всі структури міста працюють у посиленому режимі. щоб громадяни мали впевненість у завтрашньому дні.

Це стало можливим завдяки згуртованості всередині громади та потужній допомозі ззовні. Зокрема, за цей рік за підтримки GIZ вдалося реалізувати багато проектів, спрямованих на розвиток інфраструктури та територій у Вінниці, — зазначив Андрій Очеретний.

Так, у 2022 році у Вінниці реалізували демонстраційні та інфраструктурні проекти «Вінницька миля». Це відновлення капітального ремонту в парку «Хімік», завершення проектної ідеї реконструкції Привокзальної площі та початок підготовки ПКД. Андрій Очеретний також нагадав про громадські дебати щодо створення меморіалу на площі Перемоги, куди 14 липня впали російські ракети, внаслідок чого загинули десятки людей.

Крім того, проводились дослідження в рамках підготовки Комплексного плану розвитку території міста та Генерального плану м. Вінниці.

Ми проаналізували стан виробничих площ та сільськогосподарських угідь територіальної громади міста Вінниці з метою розуміння можливостей та перспектив подальшого використання та ревіталізації. Це важливий вхідний компонент для комплексних і генеральних планів. Також ми досліджували мережі приміського та транзитного пасажирського транспорту Вінницької міської територіальної громади, що дозволяє краще зрозуміти транспортні зв’язки з сусідніми громадами та принципи функціонування Вінницької агломерації, – каже Андрій Очеретний.

Що ти ще робив?

  • Було проведено низку дискусій та дебатів щодо розробки та впровадження моделі доступного житла для Вінниці. Організацію та проведення заходів довірили команді експертів CANactions. Результати зустрічі та рекомендації щодо подальших дій оформили у вигляді інформаційної брошури.
  • На початку 2022 року було прийнято Декларацію зелених площ Вінниці та План реалізації заходів та проектів щодо впровадження зелених підходів у різних сферах міста. Створено план виконання заходів дорожньої карти на 2023 рік (з урахуванням реалій війни).
  • 12 кімнат і ванних кімнат на верхньому поверсі гуртожитку, де живуть сім’ї іммігрантів, були відремонтовані завдяки гранту в розмірі 120 000 євро від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Нас також цікавлять переселенці, які знайшли притулок у Вінниці та вирішили тут залишитися, приєднатися до громади та стати її повноправними жителями. Для цього керівництво міста регулярно проводить тренінги, майстер-класи, різноманітні майстер-класи, консультації та навчальні лекції. Це суттєво допомагає людям адаптуватися та пізнати місто та вінничан, – додав Андрій Очеретний.

Нагадуємо, що пріоритети залишаються незмінними – забезпечення життя в місті, турбота про наших земляків, які втратили домівку через погромників, відновлення економіки, щоб муніципалітет і держава мали необхідні ресурси.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/u-vinnytsi-prozvituvaly-pro-uspikhy-proyektu

Comments

Новости