Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці підприємці облаштують «Зимове містечко» з вуличними стравами та виробами hand made


Вінницькі підприємці об’єдналися та ініціювали благодійний проект «Зимовий міський продовольчий маркет та Handmade OPEN-AIR «VIN BOX PARK», метою та завданням якого є сприяння розвитку соціального підприємництва у Вінниці, підтримка Збройних Сил України та створення робочих місць. Протягом місяця ярмарок працюватиме на Калічанській площі (Гагарінська частина).

Про це повідомили організатори заходу на своїх сторінках у соцмережах.

Зазначимо, що учасниками проекту є представники соціального підприємництва, організації та підприємці, які допомагають Збройним силам та вимушеним переселенцям.

«Громадяни матимуть можливість не лише підтримати фізичних осіб-підприємців, а й глобально зробити свій внесок у покращення економічної ситуації в країні. Повноцінно працюючий бізнес може сплачувати податки до бюджету і таким чином бути драйвером економіки», – йдеться у повідомленні.

Організатори запевняють: «Цього року гучних святкувань не буде, але життя триває, і діти заслуговують на дитинство навіть у такі важкі часи, тому в його рамках працюватимуть заклади громадського харчування, українські виробники виробів ручної роботи та сувенірів». демонструвати.”

Відкриття «Зимового містечка» заплановане на 16 грудня на Калічанській площі (вул. Гагарінова) біля універмагу. Захід закінчується 15 січня.

«Ніяких гучних вечірок, музики та шоу, лише корисно та активно проведений час із родиною та друзями. Що створює можливість відпочити і сприяє перемозі. Все буде Україна!», – додають організатори.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://naparise.com/posts/u-vinnytsi-pidpryiemtsi-oblashtuiut-zymove-mistechko-z-vulychnymy-stravamy-ta-vyrobamy-hand-made

Comments

Новости