Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці для діток-переселенців влаштували майстер-клас


У Вінниці для дітей внутрішньо переміщених осіб організували кулінарний майстер-клас із приготування хачапурі по-аджарськи. Таку розвагу для переселенців організував Вінницький міський центр соціальних служб спільно з ЮНІСЕФ в Україні та «Дитячим містечком SOS».

У ресторані української кухні «Тарелля» 18 дітей переселенців разом зі своїми батьками вчилися готувати хачапурі по-аджарськи. Усе необхідне для приготування їжі надав ресторан, – розповідає Ольга Черната, фахівець із соціальної роботи проекту #Разом ЮНІСЕФ Україна та «Дитяче містечко SOS».

Планувалося 10 дітей, але вдалося розмістити 18 з батьками. Був аншлаг. Ми раді, що наші діти залишилися задоволені, – додає Ольга Черната.

У Вінниці для дітей переселенців влаштували кулінарний майстер-клас

Діти разом з батьками самі готували хачапурі та могли його скуштувати. Подібні майстер-класи плануються й надалі. Слідкувати за анонсом можна на сайтах ГУ ДСНС у Вінниці та “Дитяче містечко SOS. Вінниця”.

Ми раді співпраці з ЮНІСЕФ в Україні та «SOS Дитячі міста». Разом ми можемо приділити ще більше уваги, турботи та любові нашим дітям, для яких дитинство має бути збережене навіть в умовах воєнного часу, – каже директор КП «Міський центр соціальних служб Вінниці» Наталія Добровольська.

У Вінниці для дітей переселенців влаштували кулінарний майстер-клас

Точка #Разом у Вінниці

Проект #SpielnoSotsialniPoslugy реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Соціальні послуги можна отримати у #Спільно, що у Вінниці за адресою: проспект Космонавтів, 30 («Прозорий офіс»), кабінет 305. Тут надається безкоштовна психологічна та соціальна допомога вінничанам та внутрішньо переміщеним особам.

Нагадаємо, у п’ятницю, 13 січня, у Вінниці відбулися два смачні майстер-класи для дітей внутрішньо переміщених українців. Перший з них відбувся в кафе «УЛИЧ», фірмовою стравою якого є власне «Улич».Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vitatv.com.ua/misto/u-vinnytsi-dlya-ditok-pereselentsiv-1

Comments

Новости