Connect with us

Новини Вінниці

У Вінниці діти з дитячого хору кафедрального собору передали кошти на допомогу ЗСУ


Кошти на допомогу армії надали діти з дитячого хору Вінницького кафедрального собору. Вони долучилися до формування тактичних аптечок, які відправляються безпосередньо на передову.

Про це повідомила прес-служба Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ).

У Вінниці дитячо-юнацький хор Спасо-Преображенського собору на Різдвяні свята порадував своїм співом не лише прихожан. Після колядок у церкві діти виходили на вулиці міста та співали просто неба, відвідували також людні місця: торгові центри, вокзали та співали у пробках. Скрізь радісно зустрічали дітей і, за традицією, дарували дітям солодощі та гроші для колядок.

Загалом на свято хористи зібрали майже чотирнадцять тисяч гривень. Ці кошти діти та їх керівник Наталія Кременюк вирішили передати на допомогу Збройним Силам України.

Вони долучилися до формування тактичних аптечок, які відправляються безпосередньо на передову, до підрозділів, які зараз перебувають у найгарячіших місцях.

Військовий волонтер Владислав Головащенко, який бере безпосередню участь у наданні допомоги армії, а особливо опікується медичним обслуговуванням наших бійців, подякував дітям за внесок у спільну справу. «Ваш спів і ваші кошти допоможуть врятувати життя двадцяти чотирьох захисникам», – сказав волонтер, звернувшись до учасників хору та показавши їм вміст тактичної аптечки.

Цього разу на передову відправляють 24 аптечки, але збір триває і Владислав сподівається на подальшу співпрацю. Дітей зворушила розповідь волонтера про наших героїв та про те, наскільки важлива для них підтримка зі спини. Тож хористи й надалі долучатимуться до волонтерських ініціатив.

Окрім спілкування з хористами та їх керівником, Владислав Головащенко зустрівся з митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном. Під час цієї зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю військового волонтера з релігійною громадою Спасо-Преображенського собору Вінницької Православної Церкви України, зокрема у питаннях забезпечення військової медицини та медикаментами.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницько-Барської єпархії УПЦ (ПЦУ)Підпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/u-vinnytsi-dity-z-dytyachoho-khoru-kafedral-noho-soboru-peredaly-koshty-na-dopomohu-zsu.html

Comments

Новости