Connect with us

Vinnytsia

У Вінниці дітей з багатодітних сімей запрошують долучитись до плетіння маскувальних сіток12:23 вечора

Стань меценатом!

У Вінниці 5 грудня, у День волонтера, дітей із багатодітних сімей запрошують взяти участь у плетінні маскувальних сіток.

Як повідомляє Вінницька міська рада, з такою ініціативою до працівників управління звернулися діти та батьки з численних родин вінницької громади.

– Попереду вирішальна зима, і наші воїни потребують маскування та захисту. Кожен із нас має можливість допомогти у створенні зимових маскувальних сіток, які будуть відправлені в армію, – каже директор департаменту соціальної політики муніципалітету. Валентина Войткова.

За словами організаторів заходу, плетіння сітки проходитиме «в приємній атмосфері с з чаєм, кавою та смаколиками”. Також зазначено, що в кінці зустрічі всі учасники отримають заохочувальні подарунки.

Вони зможуть взяти участь у заході 20 вперед зареєстрованих учасників. Їм необхідно зателефонувати заздалегідь і підтвердити своє бажання приїхати.

Захід розпочнеться о 14:00 при міському навчально-аналітичному відділі Центр допомоги ветеранам війниякий знаходиться на вулиці Єрушалимка, 8.

зареєструватися потрібно до 2 грудня (15:00) за номером 50 86 89. Контактна особа – Павлюк Оксана Володимирівна.

Фото – PixabayЧитайте також:
У Вінниці збирають гумдопомогу для другої поїздки в окуповану Балаклію

✐ Якщо ви знайшли помилку, виділіть частину тексту та натисніть Ctrl+Enter.Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://vezha.ua/u-vinnytsi-ditej-z-bagatoditnyh-simej-zaproshuyut-doluchytys-do-pletinnya-maskuvalnyh-sitok/

Comments

Новости