Після хвилі репостів про розслідування видання InformNapalm про те, як “сірий кардинал” КРАІЛ Борис Баум пролобіював отримання букмекерської корпорації з російським корінням 1XBet ліцензії на букмекерську діяльність

Повідомлення “загадковим чином” зникли у таких рейтингових ТГ-каналах, як “Україна Online Новини”, “Інсайдер UA”, Perepichka News, Адвокат Права. Зауважимо, що пости до їх видалення набирали чимало переглядів і посилання на них досі пересилають у соціальних мережах, але вже повідомлення не доступні.

У Телеграм-каналах зачищають скандал із видачею ліцензії російському букмекеру 1XBet

У Телеграм-каналах зачищають скандал із видачею ліцензії російському букмекеру 1XBet

Ці повідомлення вже не доступні на каналах, де були опубліковані. Як повідомив джерело на PR-ринку, агенти персон, зацікавлених у погашенні галасу, домовляються про зняття публікацій та проплачують авансом “блок” на місяць – тобто непогадка у негативному ключі нічого щодо цієї історії. Ситуація дуже схожа на скандал із нардепом від “Слуги Народу” Олександром Трухіним. Нагадаємо, у серпні 2021-го сталася ДТП за участю нардепа. Тоді постраждало 6 людей, і низка ЗМІ опублікувала новини з інформацією про те, що за кермом авто був Трухін. Через деяку годину ці новини було видалено, що не залишилося непоміченим. Сам Трухін прославився після витоку відео, де він у розмові з поліцейським пропонує “вирішити питання” і каже “давай я тихенько до лісу піду”. Незважаючи на невиразну позицію правоохоронців, суспільство впевнене у тому, що влада намагається зам’яти це діло. Зараз же пролунали не менш серйозні звинувачення: згідно з розслідуванням, Борис Баум пов’язаний зі спецпредставником Володимира Путіна і багато років пропрацював у нього в українському енергохолдингу. І повідомлення про те, як він вимагає видачі ліцензії букмекерської корпорації з країни-агресора, зникають з мережі, як і у випадку з Трухіним.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.