Connect with us

Культура

У рейтинг Apple Music увійшлі пісні учасников Нацвідбору 2020 року – Українські новини


 • 1

  Анрі Шаррьер. метелик

  Цей автобіографічній роман відомого французького письменника ставши бестселером відразу после его опублікування, и Вже в Перші три роки после его виходом в світ Було надруковано около 10 миллионов екземплярів. Кінематографісті були Готові битися за право екранізації. У 1973 году відбулася Прем'єра фільму Франкліна Шеффнера, зняти за книгою Шаррьера (в головних ролях Стів Макквін та Дастін Хоффман), ніні по праву зарахованого до класики кінематографа. Автор цієї Розповіді Анрі Шаррьер на прізвісько Метелик в двадцять п'ять років БУВ звинувачений у вбівстві, которого ВІН НЕ скоював, и засуджений до довічного ув'язнення. Альо тут-то и Почаїв найфантастічніша з его авантюр. На каторзі у Французькій Гвіані ВІН пройшов через Неймовірні випробування, не раз опіняючісь на крок від загібелі. Інстинкт виживання и нездоланне Прагнення до свободи допомоглі Йому, врешті-решт, опінітіся на Волі. Альо чи відмовіться наш герой від помсти всім, хто запроторив его на тринадцять років на каторгу? "Так, я зроблю все можливе, щоб стати и Залишити Чесні ЛЮДИНОЮ, – вірішує ВІН. – Є одна проблема: я Ніколи не працювала и Нічого НЕ вмію делать. Доведе братися за що-небудь, щоб заробіті на життя. Буде нелегко, но я все подолав, я впевнений. Завтра я стану таким же ЛЮДИНОЮ, як інші. Ті програв Цю партію, прокурор: я безповоротно зійшов з колії занепад ".

 • 2

  Лора Хилленбранд. Незломленій. Історія виживання, стійкості та звільнення во время Другої Світової Війни

  Головний герой цього біографічного роману Луї Замперіні – американський легкоатлет, учасник Олімпійськіх ігор 1936 року – во время Другої Світової Війни, ставши льотчика, проходити через Такі випробування, про Які даже читати моторошно. Віжівші в условиях найжорстокішіх Знущання, приниження и голоду в японських таборі для військовополоненіх, в повоєнній годину Замперіні знаходится душевний спокій лишь после того, як зустрічається з колішнімі своими катами и прощає їх. Чітачеві буде цікаво З першого вуст дізнатіся про таку маловідому для широкого загалу складової Другої Світової Війни, як Тихоокеанський театрі Військових Дій.

 • 3

  Гарольд Мур, Джозеф Ґелловей. Ми були солдатами … і молодими

  Цю книгу ее авторизованого Присвятої тім воїнам, Які в НЕ таких вже й далеких 1960-х сіли на "кораблі епохи" і вірушілі на войну, яка мало не згубила їх Америку – так само, як зніщувалі В'єтнам. Їх Було Небагато – в порівнянні з Величезне Країною, більшість жителей якої в ті часи даже не знали, что діється в ІНШОМУ мире. Насправді, як вважають авторизованого, Це не ще одна книга про війну, а "історія про кохання, якові ми розповідаємо своими словами и вчінкамі". Проти, если битва на Соммі качана єру Танків, то битва в долині річки Йа-Дранг зізналася вогнем теорію аеромобільних войск. Тому Завдяк професійним знанням и літературному дару авторів – відповідно, генерала Гарольда Мура и журналіста Джозефа Ґелловей, учасников цієї битви – тактічні міркування, Вплив політики на стратегію, Особливості! Застосування Озброєння та інші аспекти ВІЙСЬКОВОЇ справи набуваються зрозумілі форми, складаючісь в чітку картину не только окремої битви, а й Війни у ​​В'єтнамі в цілому.

 • 4

  Олександра Яворівська. Юкі. Людина 400 шрамів

  Ця книга – про великого воротаря в історії хокею, українця за походження Тараса Савчук, людіні 400 шрамів, як его називали тодішні газети. Его имя внесено в зал Хокейної слави, а его рекорд – 103 "сухі" перемоги – понад сорок років НЕ зможу побити ніхто. Життя Тараса Савчука – це історія про ті, что мрія и любов сільніше вроджених хвороб, несумісніх зі спортом, сільніше щоденно страшних травм и ризики более Ніколи НЕ війта на лід. Де ВІН взявши сили играть в хокей и буті в ньом Найкращий течение всієї кар'єри? Чому БУВ нестерпнім в спілкуванні? Що пріховував від світу? По кому сумував все життя и кому прісвячував свои перемоги? Цікаво, что історія про хокеїста українського походження Террі Савчука заміслювалася автором як невелика оповідання для домашнього читання своим двом дітям. І чим более відкрівалося перед нею Фактів из жизни цього чудовим спортсмена, то ширше вімальовувалася его історія, яка в підсумку переросла в книгу.

 • 5

  Мері Роуч. вояки

  Книжка цього автора – невтомною пропагандистки науки, глібокої дослідніці и чудовим оповідачкі з хорошим почуттям гумору – про ті, як вціліті и Зберегти Бадьорого дух, здорове псіхіку и неушкоджене Тіло, если частка закинула вас в гущу бойовий Дій. І если ви до сих пір думаєте, что головну небезпеки для солдата ставити ворог, то ви поміляєтеся. "Люди звіклі думати про військову науку як про Щось пов'язаному зі стратегією або зброєю – бої, обстрілі, атаки, – пише автор. – Все це я Залишайся мемуаристам и історікам. Мене цікавить ті, про что кіно НЕ знімають: не ті, як вбивати, а то, як зберігаті життя. Нехай це не станемо нам на заваді. Цією книгою ми вшановуємо вчених и лікарів, тих, хто виготовляє Безпечні танки, тихий, хто идет війною на мух ". Що ж до справжньої відвагі, то як дізнаємося з історії, це коли во время Першої Світової Війни медик Вільям Байєр рятував життя поранених, запускаючі личинок в рані, щоб ті їх вічіщалі. А також коли доктор Герман Мюллер попросивши, щоб Йому ввели трупної крові для випробування безпеки переливання крови Загибла пораненим. Тому розділи з назв на кшталт "За трансплантації геніталій" і "Діарея як загроза національній безпеці" так само Присутні в Цій незвічайній книжці.

 • Comments

  Новости