Connect with us

Культура

У пустелі під спекотним сонцем: група «Антитіла» випустила новий кліп (Відео)


Сьогодні, 17 липня, група «Антитіла» представила яскравий кліп на свою нову пісню «Кіно». Прем’єра відбулася на YouTube-каналі колективу.

Нова відео-робота групи створена в стилі стімпанк. Спеціально для цього кліпу хлопці з колективу зібрали акторів, які присвятили себе цьому стилю, з усієї України.

«Антитіла» перша група в Україні, яка зважилася так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk в музичному відео. Близько сотні костюмів, відточених до дрібниць, побудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перевтілення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five – це все в новому відео.

Місцем для зйомок обрали українську пустелю – Олешківські піски, які знаходяться в Херсонській області. Під палючим сонцем знімальна група і актори провели цілу добу. Але ніхто не здався, навіть ті для кого ця зйомка стала дебютною.

«Ми виклалися на всі сто відсотків. Це був маленький подвиг кожного учасника.«, – говорить фронтмен гурту Тарас Тополя.

На перший погляд, легка за сюжетом робота насправді має глибокий сенс. В основу ролика лягла метафорична історія людства в стилі Steampunk – сюжет, який повторюється тисячоліттями. Відеоробота сповнена метафорами, алегоріями і символами, які завжди притаманні творчості групи.

«Милосердя і ненависть, зрада і самопожертва, добро і зло, захоплення і презирство – в цьому відео є все. Головне налаштувати фокус свого об’єктива », – зазначає Тополя.

https://www.youtube.com/watch?v=B9gvM_-WYwo

Лідер групи «Антитіла» поділився подробицями особистого життя

Фронтмен групи приміряв на себе образ фокусника, який дуже схожий на персонажа Джоні Деппа в «Алісі в Країні чудес» – Божевільного Капелюшника. Спеціально для кліпу співак навчився жонглювати.

Пісня «Кіно» – це перший трек з нового альбому хлопців, який вони представили після альбому «Hello».

джерело

Comments

Новости