Connect with us

Новини Вінниці

У національному парку «Кармелюкове Поділля» на Вінниччині розцвіли проліски і проснулись борсуки


У Вінниці на території національного природного парку «Кармелюкове Поділля» взимку зацвіли підсніжники. Також повідомляється, що вони помітили сліди борсука, який зазвичай впадає в зимову сплячку.

Спостереженнями поділилися на сторінці національного парку.

«Кінець січня – початок лютого був безсніжним і теплим, температура повітря нагадувала весняну. Аномально тепла погода цього року призвела до процесів, далеких від календарного сезону.

Через аномальну спеку на території НПП «Кармелюкове Поділля» вже на початку лютого з’явилися перші окремі квітучі підсніжники, на деяких деревах і кущах можна побачити бруньки, а саме: на сходах береки (Sorbus torminalis) на с. території Червоногребельського розсадника», – йдеться у повідомленні.

Тварини теж по-своєму переживають аномально теплу зиму. Під час огляду території парку інспектори помітили сліди борсука європейського (Meles meles). Зазвичай в цей час він впадає в сплячку, але, судячи зі слідів і фото з фотопасток, борсук не спить.

Сертифікат.

Парк розташований на схилах Подільської височини, у південно-східній частині Вінницької області, на території Тростянецького та Чечельницького районів, на берегах р. Савранка, правої притоки Південного Бугу, і є пд. ворота Подільської обл.

Площа природно-заповідного фонду парку становить 20203,4 га.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/u-natsional-nomu-parku-karmelyukove-podillya-na-vinnychchyni-roztsvily-prolisky-i-prosnulys-borsuky.html

Comments

Новости