Connect with us

Новини Вінниці

У Ладижині знайшли технічну можливість щодо забезпечення альтернативного теплопостачання. Режим надзвичайної ситуації зберігається


Сьогодні у Ладижині Вінницької області за участю заступника Міністра розвитку міст і територій України Наталії Хоцянівської відбулося засідання обласного оперативного командування з ліквідації наслідків НС.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОВА.

Представники штабу поінформували про поточну ситуацію та повідомили про вжиті заходи щодо відновлення теплопостачання.

Під час зустрічі Наталія Хоцянівська висловила невдоволення тим, що місцева влада не діяла на випередження, не врахувала всі можливі ризики в умовах воєнного стану.

Зараз у місті оголошено надзвичайний стан.

«Сьогодні в Україні, крім Луганської та Херсонської областей, без опалення залишилось 346 будинків: 86 – у Донецькій області, 120 – у Харківській, 6 – в Одеській області та 134 – у Ладижині Вінницької області. Ось чому я тут. Резервне теплопостачання – це головне, що має бути завжди», – наголосила Наталія Чоцянівська.

За словами голови обласної військової адміністрації Сергія Борзова, місто знайшло технічну можливість встановити індивідуальне конвекторне опалення. Також є потужність котельні, яка здатна працювати як на газі, так і на мазуті.

«Система опалення урізноманітнюється шляхом запуску додаткових модульних котелень на різні види палива. Але потрібно буде зливати воду з системи при мінусовій температурі, щоб уникнути замерзання», – зазначив очільник області.

Нагадаємо, 1 грудня з 11:30 стало відомо, що у Ладижині відновили теплопостачання.

28 листопада Сергій Борзов скликав термінову нараду через аварійну ситуацію у Ладижині, де без тепла майже 18 тисяч жителів.

Через відсутність опалення у Ладижині не могла повноцінно працювати місцева лікарня. Тому пацієнтів, які потребували госпіталізації, перевели до Гайсинської центральної районної лікарні.

Читайте також: Репортаж із Ладижина, міста, де без тепла залишилися майже 18 тисяч жителів. Адже Ладижинську теплоелектростанцію, яка була єдиним джерелом теплопостачання міста, зупинили після попадання російських ракет.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, Вінницька ОВА фотоПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/u-ladyzhyni-znayshly-tekhnichnu-mozhlyvist-shchodo-zabezpechennya-al-ternatyvnoho-teplopostachannya-rezhym-nadzvychaynoyi-sytuatsiyi-zberihayet-sya.html

Comments

Новости