Connect with us

Культура

У Китаї готують "перезавантаження" кінотеатрів


Новини культури:Китай оголосів дату Відкриття кінотеатрів.

Китайські кінотеатри почнут масово відкріватіся уже з 1 червня 2020 року. Про це з посилання на агентство представителей Владніл структур Китаю сообщает видання The Hollywood Reporter.

Очікується, что музеї и кріті Розважальні заклади, включаючі кінотеатри, отрімають офіційний зелене світло для повторного Відкриття Незабаром после Завершення Всекітайськіх зборів народних представителей в травні.

Ця заява Фактично є дерло офіційнім вказівкою на ті, як и коли планується Перезавантажити велику Китайський ятір з 70000 кіноекранів, найбільшу в мире.

Як стверджує Ван Сяохуа, начальник китайського Кінобюро и заступник директора відділу пропаганди Комуністичної партії: "Уряд підготував ряд ЗАХОДІВ ПІДТРИМКИ кіноіндустрії, а Кожне регіональне представництво такоже реалізує свою Власний політику ПІДТРИМКИ".

"Закони" змінюються: "Золотий глобус" змінів правила відбору номінантів премії

Ніякіх подробіць про ті, Які Механізми ПІДТРИМКИ, що не Було Надал.

Ван такоже уточнивши, что повне прізупінення театрального кінопрокату, за оцінкамі китайських експертів, прізвела до Втрата 30 мільярдів юанів (примерно 4,2 мільярда долларов за потокової курсом) у виде втраченого доходу від продажу квитків.

джерело

Comments

Новости