Connect with us

Культура

У Києві виступлять Популярний норвезькій діджей Тодд Тер'є – Українські новини


Новини культури:Прем'єра відбулася в переддень католицького Різдва и стала своєріднім подарунки для меломанів.

Популярний гурт "Бумбокс" враз своих шанувальників. Вперше за свою Історію колектив решил создать один кліп до двох кардинально різніх пісень. Андрій Хливнюк рассказал, в чому особлівість ролика "Твій номер / Плющ" і як створі така ідея.

"Бумбокс" решил НЕ залучаті до ролика "Твій номер / Плющ" акторів або СКЛАДНІ декорації, створи "Найшвидший" з кліпів групи.

"Візьміть кілька десятків колонок, які не пошкодили грошей на килими, пріжене цікаві машини з вашого автопарку або ті, что в прінціпі їздять, оренду теплий павільйон, найміть кухаря, Який вміє готувати лагман, Спробуйте пародіюваті самих себе и зв'яжіться з пропащими – тоді ві зрозумієте, як знімали "Найшвидший" з кліпів "Бумбокса". Чому Найшвидший? з моменту Прийняття решение зняти кліп и до его виходом пройшло Всього 20 днів. насправді даже менше, тому что зняти БУВ не один кліп, а два ", – рассказал Андрій Хливнюк.

KAZKA презентувала кліп на пісню "Палала" (Відео)

Ідея создать подвійний кліп належала продюсеру Олексію Согомонову. А вісь втіліті неординарний задум взявши режисер Стас Гуренко, Який предложили зніматі відео одним кадром. 12 килимів, 56 любителів Гостра відчуттів, более 100 світловіх приладів и музичні інструменти, а такоже 200-літрова бочка – це все, что Знадоби для создания новой відеороботі "Бумбокса".

Цікаво, что сам Андрій Хливнюк спочатку НЕ розумів, як можна втіліті ідею кліпу, Аджея авторам ролика довелося поєднаті две кардинально Різні пісні з нового альбому "Таємний код: Рубікон". Однако артист все ж решил поексперіментуваті. Що з цього Вийшла – Дивіться у відео "Бумбокса".

джерело

Comments

Новости