Connect with us

Культура

У Києві стартував 49-й міжнародний кінофестиваль «Молодість»


З урочистої церемонії відкриття під Аркою Дружби народів в українській столиці розпочався 49-й Міжнародний кінофестиваль «Молодість».

На фестивалі представлені понад 250 фільмів, з них 55 українські – все їх можна дивитися в онлайн і оффлайн форматах безкоштовно.

Кінофестиваль відкрив міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Під час відкриття були представлені конкурсні програми, в тому числі міжнародні. Вони складаються з трьох категорій – студентські, дебютні короткометражні та повнометражні ігрові стрічки.

Одеський міжнародний кінофестиваль: відома конкурсна програма

Одеський міжнародний кінофестиваль: відома конкурсна програмаЧитати повністю

Французький актор театру і кіно, режисер, продюсер і письменник Робер Оссейн по відеозв’язку звернувся до організаторів та учасників заходу. Він подякував за «Скіфського оленя», який йому вручили за внесок у світове кіномистецтво і нагадав, що його мати, актриса, – родом з України.

Перформером вечора став український композитор і виконавець Дмитро Шуров.

Нагадаємо, в цьому році кінофестиваль пройде з 22 по 30 серпня. Спочатку подія мала проходити з 30 травня по 7 червня, але в зв’язку з пандемією коронавируса захід перенесли.

Кінофестиваль в Торонто вже оголосив свою програму

Як повідомлялося раніше, український фестиваль анімації LINOLEUM, презентував трейлер і постер заходи, а також оголосив склад журі.

джерело

Comments

Новости