Connect with us

Культура

У Disney + вже понад 50 миллионов передплатніків


Новини культури:Число передплатніків Disney + перевіщіло 50 миллионов.

Число платних передплатніків нового потокового сервісу Disney + перевіщіло 50 миллионов. Про це з посилання на агентство офіційні дані сообщает видання Collider. Незважаючі на ті, что до лідерства в Галузі Йому ще далеко, но за темпами приросту у него немає конкурентів.

Для порівняння, Кількість передплатніків Netflix складає около 160 миллионов, однак ця компанія надає послуги з 2007 року, тоді як Disney + БУВ уявлень лишь в лістопаді 2019 року. При цьом, потоковому сервісу ще только Належить стартуваті в багатьох странах Європи, у всій Латінській Амеріці, в Японії та других странах.

"Ми Дійсно під враженнями від того, як сервіс Disney + резонує з мільйонамі людей по всьому світу, и Вважаємо це хорошим знаком для Нашої експансії, яка планується в кінці цього року. Хороша історія надихає и піднімає настрій, и ми знаходімося в Щасливе положенні, маючі можлівість надаті Величезне Кількість чудовим и розважальних історій, Заснований на радості и оптімізмі", – йдет в офіційній заяві з цього приводу.

Нагадаємо, что Disney + стартував з показом первого сезону фантастичного серіалу "Мандалорец", в якому події відбуваліся у Всесвіті "Зоряний воєн".

Нагадаємо:

джерело

Comments

Новости