Connect with us

Культура

У 17 сезоні серіалу «Анатомія пристрасті» лікарі будуть боротися з пандемією COVID-19


Чим більший ажіотаж навколо коронавируса, тим вище інтерес глядачів до історій про епідемії і небезпечні захворювання.

У 17 сезоні драми «Анатомія пристрасті», яка виходить на каналі ABC вже більше 15 років, буде порушено тему пандемії коронавируса.

Продюсер серіалу Кріста Вернофф зазначила, що було б дивно, якби найпопулярніша драма все-таки обійшла таку важливу тему. Відомо, що за основу буде взято одкровення справжніх лікарів.

Сюжет серіалу «Анатомія пристрасті» буде дуже простий – головна героїня бере свою команду і починає боротися за життя багатьох людей.

Повідомляється, що зйомки нового сезону поки не почалися через умови карантину, оголошеного в декількох американських штатах, звичайно ж не дозволяють повноцінно повернутися до роботи.

Анатомія пристрасті

«Щороку до нас приходять лікарі і розповідають свої історії. Правда, зазвичай вони розповідають щось смішне або шалене, але в цьому році все змінилося. Те, що відбувається стало більше схожим на терапію. Лікарі зараз згадують пережиті емоції, буквально трясуться і намагаємось не розридатися. Вони бліді, і говорять про коронавіруси, як про війну, до якої вони виявилися не готові », – зазначила Кріста Вернофф.

Ще до закінчення першого: HBO продовжив «Перрі Мейсона» на другий сезон

Нагадаємо, кінокомпанія NewLine відмовилася від планів почати зйомки фільму «Чорний Адам», Заснованого на коміксах студії DC, в 2020 році.

джерело

Comments

Новости