Connect with us

Новини Вінниці

Творці гастромапи «Смачна Вінниця» запускають креативний конкурс для всіх охочих


1 грудня стартував конкурс «Смачні вінницькі історії», на який запрошують усіх, хто готовий поділитися цікавими спогадами про заклади гостинності Міста Ідей. Переможців визначать власники ресторанів, кафе та барів, які є учасниками першої Вінницької гастромапи. Найцікавіші історії будуть нагороджені подарунками, а також готується спеціальний приз від Вінницького туристичного офісу.

На початку листопада у Вінниці презентували першу гастрономічну карту міста «Смачна Вінниця», на якій позначені близько 40 закладів гостинності (ресторани, бари та кафе), а також пам’ятки архітектури, цікаві місця та музеї. Цей проект спрямований на посилення та демонстрацію різноманітності винної гастрономії.

Конкурс теплих та смачних історій, який стартував 1 грудня, організовує Вінницький туристичний офіс спільно з установами-партнерами, більшість з яких представляє Gastromap. До участі запрошуються всі бажаючі, умови прості:

  • учасник ділиться душевною історією у дописі на своїй сторінці у Facebook або Instagram, який був пов’язаний із закладом, який є у списку партнерів конкурсу. Фото, відео та творчий підхід у тексті вітаються!
  • профіль учасника в соціальних мережах має бути відкритим;
  • у дописі необхідно відмітити сторінку обраного закладу та сторінку Visit Vinnytsia у Facebook чи Instagram.

Для зручності учасників конкурсу створено гугл-форму, де можна знайти перелік усіх закладів-партнерів конкурсу, залишити свої контакти та посилання на свій пост із теплою та смачною розповіддю: https:/ /forms.gle/ AdeEDCW2LKFW5UDT9

Збірка оповідань триватиме до 8 грудня о 12:00. Учасники, чиї історії найбільше сподобаються адміністраціям закладів, отримають від них подарунки.

А 12 грудня журі визначить історію, яка отримає спеціальні призи від Турфірми Вінниці!

Зібрані історії (за згодою авторів) будуть опубліковані на офіційному туристичному сайті міста visit.vinnytsia.city.

«Сьогодні вечори темні й сумні, як ніколи. І в такі моменти найбільше зігрівають теплі спогади про чудові моменти з рідними та коханими. Пам’ятаєте, як хвилювалися перед першим побаченням в кафе з другою половинкою або перед святкуванням народження первістка з коханими? А може, ви зустріли друга дитинства, якого не бачили роками? Зібралися з колегами на фірмову вечірку, яка всім запам’яталася душевною атмосферою закладу? – каже директор Вінницького туристичного офісу Тетяна Маєвська. – Тож діліться своїм теплом і любов’ю! І нехай все буде Україна!»

адмін

Інформаційний портал про Парижабо Facebook

12.01.2022 12:15 год

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://naparise.com/posts/tvortsi-hastromapy-smachna-vinnytsia-zapuskaiut-kreatyvnyi-konkurs-dlia-vsikh-okhochykh

Comments

Новости