Connect with us

Культура

три книги про красу – Українські новини


Новини культури:Брайан Кренстон та Аарон Пол розповілі про возможности повернення своїх героїв в новому шостому Партнери Вся серіалу "Краще телефонуйте Солу".

Виконавці головних ролей в серіалі "У всі тяжкі" Брайан Кренстон та Аарон Пол, Які виконан роли Уолтера Уайта и Джессі Пінкмана, обговорили можлівість з'явилися своих персонажів в шостому Партнери Вся серіалу "Краще телефонуйте Солу", Який є спін-оффом и приквелом "У всі тяжкі ".

Аарон Пол во время пресс-конференции, якові ВІН провівши в Instagram, на питання про можлівість ще одного повнометражного фільму про Пінкмана відповів: "Не думаю, что такий фільм буде зняти. "Шлях" (El Camino) ставши фіналом історії Джессі. Чи не віключає, что у Всесвіті "У всі тяжкі" є щє не розказані історії. Так что хто знає, як воно повернеться далі".

До конференции віддалено підключівся Кренстон и живити, что Полу відомо про плани на зйомки. Пол відповів: "Ні, я лишь кажу, что всі ЦІ проекти відбуваються в одній Всесвіту. Може, там є ще одна історія для нас? Точно Аджея є. Чи знаю я, чи буде зняти ця історія? Ні. Чи винна вона буті зняти? Я не знаю. Альо ж ти знаєш, у кого є ВІДПОВІДІ на ЦІ питання. Нас всегда запітують, чи з'являться в "Краще телефонуйте Солу" Уолтер и Джессі. Я не знаю, скільки разів ми повінні Сказати Винсу Гіллігану, что Готові сделать це. Може, ВІН просто нас розлюбів? Если ВІНС постукає кому-небудь з нас в двері зі словами, что ми потрібні на знімальному майданчик, в ту ж мить ми Вже буде там, готові зніматіся".

Кренстон заперечів: "Ну немає. Я б все ж сказавши: "Якого біса ти робиш у моїх дверей? Ми на карантіні, Припін стукаті".

Тему нового сезону "Американської історії жахів" можуть Изменить через коронавируса

Творець Всесвіту "У всі тяжкі" ВІНС Гілліган Ранее заявляє, что у него немає планів продовжуваті Історію после Закінчення шостого сезону "Краще телефонуйте Солу".

джерелоComments

Новости