Connect with us

Культура

трейлер не дочекався старту DC Fandome і утік в мережу (Відео) – Українські новини


Джейк Джилленхол зіграє в серіалі про викриття письменника-обманщика. Йдеться про А. Дж. Фіні (Деніела Меллорі) – автора популярного роману «Жінка у вікні».

Що вийшов в 2018 році роман письменника А. Дж. Фінна «Жінка у вікні» розповідає про алкоголічці, яка страждає агорафобією, яка одного разу бачить у вікно, як сусід вбиває свою дружину. Роман став бестселером і зробив автора мільйонером.

Режисер Яніца Браво буде екранізувати не роман, а статтю з журналу The New Yorker. У ній розповідається про письменника книги, якого насправді звати Ден Меллорі.

У своєму житті автор зробив багато огидних вчинків, наприклад, Меллорі розповідав усім оточуючим, що його мати померла від раку, а сам він теж хворий неоперабельний формою.

 Ден Меллорі

Письменник Ден Меллорі

Пізніше американський журналіст Паркер вивів його на чисту воду, з’ясувавши, що мати чоловіка жива, а сам він не страждає від важкої хвороби. Насправді він постійно брехав тому, що хотів привернути увагу до своєї особи і приховати свою боротьбу з біполярним розладом.

Відзначається, що Джейк Джилленхол не тільки зіграє головну роль в серіалі, але і спродюсує проект.

Новий фільм для Marvel зніме Олівія Уайлд

Нагадаємо, що роман «Жінка у вікні» був екранізований в 2020 році. У трилері зіграли Емі Адамс, Гері Олдмен і Джуліанна Мур. Режисером став Джо Райт.

Як повідомлялося раніше, Джейк Джилленхол став продюсером психологічного фільму «Диявол назавжди», перший трейлер якого недавно з’явився в мережі.

джерело

Comments

Новости