Connect with us

Культура

ТОП кращих книг з реальними історіямі, Які ви повінні Прочитати (Фото) – Українські новини


Умберто Еко "Таємніче полум'я цариці Лоан"

Роман, Який відкріє автора з несподіваного боку. Творець інтелектуальної прози спробував Написати просту книгу. Чи удалось – судити вам. "Проста" означає только, что в Романі вині знайдете Теорії семіотікі або АНАЛІЗУ постмодернізму. Альо книга – пізнавальна, як и вся творчість Еко. Головний герой роману втрачає пам'ять. Єдине, что ВІН пам'ятає – все книги, Які коли-небудь читав. І так, за помощью книг, музична касет, журналів и коміксів герой намагається згадаті своє життя. Автор запрошує читача в подорож по світу пам'яті. Пропонує відчуті полум'я Лоан – теплі Відчуття, Пожалуйста вінікає, коли з окремим шматочків спогадів складається реальна картина. Спогади героя много в чому – спогади самого Еко. Книга в найдрібнішіх подробіцях розповідає про життя Италии 20-го сторіччя. Роман показує, як історія может переплітатіся з художньою літературою. "Таємніче полум'я" сподобається тім, кому цікава культура Италии, а такоже тім, хто хоче дізнатіся багато нового про Історію європейськіх стран.

Михайло Дімов "Діти пішyт Богy"

Ця книга – експеримент Димова. У ньом брали участь діти від 6 до 10 років. Автор предложили дітям Написати Богу – розповісті що-небудь або Задати будь-яке питання. В результате письменник получил більше 3 Тисячі відповідей: несподіваніх, іноді наївних, но головне – живих. Книга покаже, як діти розуміють світ и Які питання їх хвилюють. Тут зустрінете думки про життя и смерти, спробуй дітей подивитись на себе з боку, питання, як влаштована всесвіт и много Іншого …

Олександр Мітта "Кіно между пеклом и раєм"

Любіть кіно? Тоді обов'язково прочитайте Цю книгу! Мітта – режисер, сценарист и актор – діліться секретами мистецтва кіно. Ілюстрації в Книзі – самого автора. Мітта розповість, Завдяк чому виходе хороше кіно, як правильно Написати сценарій, як придумат и что "робити" з героєм. Ві дізнаєтеся, в чому майстерність Шекспіра, як сценарист змушує глядача співпережіваті герою, Яким повинен буті хороший актор, що таке катарсис і чому нам подобається Дивитися фільми. І все це – з прикладами з популярних п'єс и фільмів.

Франц Кафка "Лист батькові"

Це лист, Який Дійсно написавши Кафка своєму батькові. Правда, батько его так и не прочитавши – мати відмовілася Передат листа батькові и повернула конверт Францу. Чому? Прочітаєте – и все дізнаєтеся. А ще зрозумієте много в творчості Кафки. Саме отношения з батьком надіхнулі Кафку на создание Сонячно сюжетів, в якіх маленька людина відчуває себе так незатішно … Біографії письменників, їх щоденники стали справжнім трендом сучасної літератури – Аджея смороду дозволяють поглянуті на реальне життя автора. Щоб Повністю зрозуміті Кафку – можна не читати Довгі щоденники, Досить Прочитати одне "Лист батькові".

Джонатан Фоер "моторошно голосно и Вкрай близько"

Щира історія, розказать від імені дев'ятірічного хлопчика, батько которого загінув у теракті в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року. Роман опісує життя однієї звічайної сім'ї, якої торкнуло біда. Ця книга – документ епохи. В цілому світла історія, правдива оповідь про щастя и горе не залишилось байдужим даже найвібаглівішого читача.

Еріх Фромм "Душа людини"

Фромм – психолог, Який вміє легко и цікаво розповісті про свои Відкриття. Книга сподобається тім, хто хоче краще розуміті людини и его вчінкі. Як в людіні вінікає Схильність до добра чи зла? Що таке нарцисизм и як ВІН пов'язаний з "діктаторськімі" здібностямі? Яким буває насильство – НЕ Фізичне, а психологічне, замасковане під добро? І як его розпізнати? Про все – в Книзі. Фромм, вікорістовуючі наукових термінів, пояснює Досить СКЛАДНІ РЕЧІ. Книга подарує много відкріттів – читач зможу заглянути до себе в душу.

Генрі Клауд и Джон Таунсенд "Фактор матері"

Ще одна психологічна книга. Мама – людина, від которого Залежить все майбутнє життя дитини. Саме мати своими вчінкамі и ставлені закладає характер особистості. Мама – це людина, яка ростить и віховує: це рідна мати, а може буті и бабуся, няня або даже один. Книга розповість про Різні типи матерів, Різні моделі поведінкі и ті результати, до якіх смороду прізводять. Автори-психологи допоможуть розібратіся з тимі проблемами, Які вініклі "завдяки" Особлива вашого вихователя в дітінстві. Порадять, як налагодіті стосунки з матір'ю. І, Звичайно, розкажуть майбутнім матерям, як избежать помилок в спілкуванні з дитиною.

Бодо Шефер "Пес на имя Money. Як управляти грошима"

Букерівську премию 2019 получил відразу два письменника

Бодо Шефер – фінансовий консультант, бізнесмен и письменник. Его книга – приклад сучасного тренду в Дитячій літературі. Історія написана легко, пізнавально и з гумором, тому сподобається І дорослим. Дівчинка Кіра знаходится пса, Який вміє розмовляти и правильно розпоряджатіся грошима. Пес вчитись ее, як дива успішною людини в фінансовій сфере. Прочитавши книгу, діти навчаюсь правильному ставлені до грошей, а дорослі відкріють для себе багато нового.

Comments

Новости