Connect with us

Культура

ТОП-5 книг, на Які Варто поглянуті в цьом лютому – Українські новини


 • 1

  Дуглас Коупленд. Гравець 1: що з нами станеться

  Уже в Першому оповіданні героїня цього роману, яка летить на побачення через знайомство в Інтернеті, Вперше за много місяців відчуває, что ее життя – "Справжня історія, а не просто ряд подій, записаних в щоденник, – фальшива лінійність, наклад на хаос в спробі людства найти сенс у своєму невизначенності Існування тут, на Землі ". Загаль автор роману, відомій в тому чіслі такими міжнароднімі бестселером, як Покоління Х, Викрадачі жуйки, Гей, Нострадамус! и ін., будує свои твори так, что вічні філософські проблеми (як і проблеми вічності, життя людини й світу) розкривають в них через буденне. Тому и цього разу ВІН предлагает відповідь на питання про ті, скільки нужно годині, щоб життя людини Повністю змінілася, щоб ВІН переосміслів усе своє життя, відкрів у Собі Нові, досі невідомі почуття І, можливо Бога. Отже, кроме згаданої героїні на інтернет-побаченні, у нас є бармен-невдаха, пастора-втікача и Жахлива катастрофу, якові Неможливо поясніті з невеликого коктейльного бару, де зникло Інтернет, електрика и вода. І де від усіх небезпеки захіщають только поспішно забарікадовані двері. Чи зможу ця ситуация Изменить героїв и заодно весь світ?

 • 2

  Гільєрмо Аррьяга. дикий

  Автора цього роману недарма назівають латіноамеріканськім Квентіном Тарантіно, прінаймні над его книжкою точно не засумуєш, оскількі всі в життя ее героїв відбувається з бліскавічною швідкістю. За сюжетом, все в родіні Хуана Гільєрмо Почалося тоді, коли ВІН Втрата старшого брата. Карлоса вбили Релігійні фанатики, Які вірішілі, Що ма ють право карати нечестивих. Чи не витримала горя, Незабаром померла бабуся, а Згідно погибли батьки. Чи не дивно, что хлопець ненавидить смерть, тому рятує полуволка на прізвісько Ікло, щоб его НЕ приспали Господарі за злий характер. Віявляється, Ікло – чистокровний вовк, історія которого, оповіта легендою, Почаїв в горах Канади, за Тисячі кілометрів від Мексики … Тім годиною самотність, почуття провини и туга роз'їдають героя, и найбільше – жага помсти за вбивство брата. Як почату войну з побожности юнаками, якіх "крішує" поліція и підтрімують вплівові люди? І чи вдастся помста зціліті душу від скорботи и відчаю?

 • 3

  Мілан Кундера. безсмертя

  Ця Надзвичайна книга – інтелектуальний роман одного з найбільшіх письменників сучасності Мілана Кундери, історія про свободу и непереборному страху смерти, двозначності справ и відвертості з собою, бажання Залишити после собі слід и одночасно зніщіті всі сліді. Грайлівій рух руки літньої жінки в басейні, як помах крил метелика, начинает цею роман, міксуючі долі героїв и переплітаючі життя вігаданіх персонажів з життя класиків світової літератури. Безсмертя можна позначіті Єдиним помахом руки, но хто знає, чи не сфальсіфікованій тієї жест, що не вкрадено чи підсвідомо у кого-небудь.

 • 4

  Жан-Крістоф Рюфен. Кругосвітні подорож короля Зібеліна

  Ця історія, засновано на реальних подіях, розповідає про серпень Беньовській, Який народився в великому Сонячно батьківському замку на кордоні Угорщини та Польщі на качана XVIII століття. Частка зводу его з учителем з Франции, Який заражає юнака ідеямі Просвітніцтва. Згідно ВІН становится військовім и бореться за свободу Польщі проти российских загарбніків. Коли Беньовській потрапляє в російський полон, его етапують до Сібіру, ​​а звідті аж на Камчатку. Там ВІН зустрічається з юною дівчиною Афанасьєв, батько якої є губернатором Камчатки. Між ними вінікають теплі почуття, что переростають в любов. Незабаром двоє закоханих вірішують бігті на кораблі, потрапляють на Аляску, в Японії, на Формоз, в Китай, а звідті до Франции. У Франции, за наказом короля Людовика XV, Август формує експедіцію на Мадагаскар, де набуває надзвічайної популярності среди тубільного населення и его місцевіх вождів. Его вібірають королем! ВІН вірить, что частка Африки схожа на долю молодих сполучення Штатів, и відправляється за підтрімкою в Америку …

 • 5

  Карл Циммер. Еволюція. Тріумф Ідеї

  Книга одного з кращих наукових Журналістів нашого часу дает розуміння НЕ только про основні положення Теорії Чарльза Дарвіна, а й розповідає про Новітні дослідження процесів еволюції. Вона показує, як сучасна наука розшірює и погліблює теоретичну спадщину великого вченого. У Книзі перед нами просто и велично розкрівається вся історія еволюції, процесса, Який як и Ранее, як и кілька мільярдів років тому рухає всім оточуючім світом. Чому ж тоді до сих пір НЕ пріпіняються Суперечка про походження життя и людини на Землі? Що стояло за ідеямі великого людини, Який прокладав шлях Нових знань в консервативному суспільстві? Як біологі-еволюціоністі вісувають и перевіряють свои гіпотезі і чому категорично НЕ могут Погодитись з доводами креационистов? У пошуках Відповідей на ЦІ питання читач Зроби безліч вражаючіх відкріттів про життя тварин, птахів и комах, Які змушують задуматися про Людські звичаї и етики, про місце и призначення людини у Всесвіті.

 • Comments

  Новости