Connect with us

Культура

топ-10 книг для прочитання осіннім вечором – Українські новини


 • 1

  "Глиняний міст", Маркус Зусак

  Талановитий Австралійський письменник завоювала Світову славу своим бестселером "Книжковий злодій", что розповідає про дітей и їх трагедіях на тлі військового часу. Взагалі, Маркусу дивно вдається торкнути струн чітацької душі. Новий роман Зусака (Який увійшов в топ книг вересня 2019 го) знову присвячений драматічній темі. У центрі сюжету історія братів, что росли без батьківського Піклування. Одного разу в їх життя вернулся батько. Альо як смороду его приймуть? Чи зможуть смороду звесті міст Взаєморозуміння?

 • 2

  "Решта тут просто живуть", Патрік Несс

  Цікавий роман від автора бестселера "Голос монстра" увійшов до списку кращих книг жовтня 2019 го. Події новой книги Несса розгортаються в Незвичайна містечку. Кого тут только НЕ зустрінеш! Ті вампірі з'являться, то Інопланетяни. Ось только Майкт – самий звичайний хлопець, Який просто мріяв запросіті на випускний бал красуня, в якові безмежно закоханий. Правда, новенький сплутав Йому всі плани …

 • 3

  "Неправильно мрець", Річард кадрі

  Вам подобається гумористичний фентезі? Тоді вам точно припадаючи до душі творчість кадрі. Сюжет его роману Досить захоплюючій и Незвичайна. Головному герою в руки потрапляє дивна книга з малюнками кошенят. І хто б МІГ подуматі, что ця книжечка предполагает майбутнє?

 • 4

  "Невідомім для мене способом", Макс Фрай

  Ще одна цікава книга від однієї з найпопулярнішіх російськомовніх письменниця сучасності. Світлана Мартінчік зачіпає Чима цікавіх и філософських вопросам, пов'язаних з Боротьба добра и зла, життя и смерти. Сама назва книги обігрує відому цитату про ті, что життя бере верх над смертю невідомім для нас способом.

 • 5

  "Грішнік", Меггі Стивотер

  Меггі Стивотер здобула колосальний Популярність среди шанувальників підліткового фентезі. Ее цикл "воронята" полюбівся читачам Усього світу. Даній же роман входити в НЕ Менш Популярний цикл "Вовки з мерсі-Фоллз", ставши четвертою книгою Серії. Ві дізнаєтеся продовження любовної історії Ізабель и Коула. Чи зможуть закохані Зберегти свои почуття несмотря на СКЛАДНІ обставинні?

 • 6

  "Особиста справа", Едвард Сноуден

  У чіслі бестселерів віявляються НЕ только художні твір, а й Незвичайні мемуари. Цієї осені російськомовні читачі зможуть Прочитати неймовірну книгу Сноудена, Який попал в немілість американской власти. Едвард оказался в епіцентрі скандалу, коли повідав всьому світу про ті, як уряд залазити в особисте життя громадян, незаконно чином збіраючі про них персональну інформацію. У життя без Книзі Едвард розповідає про ті, якові роль сам зіграв у створенні системи стеження и як потім розкаявся в своих аморальних вчінках.

 • 7

  "Дев'ять в'язів" Роберт БРИНДЗЯ

  Твори Роберта БРИНДЗЯ Із завидною регулярністю стають бестселером и входять в список кращих детектівів XXI століття. У автора є свои Особливості: розслідуваннямі Вбивство у него займаються пронікліві и сміліві жінки, злочин нерідко пов'язані з холодом и водою. У некогда Кейт Маршалл Будували успішну кар'єру в рядах полиции Лондона, проти їй довелося пережитого непростий іспит, від которого вона так и не оговталася. Роки по тому Кейт переїхала и тепер Викладає в університеті невеликого Містечка. Здавай б, життя налагодиться, но привиди Минулого знову прокинув. Кейт придется знову взятися за давно Забуте дело, щоб зловити божевільного маніяка, Аджея ее имя значитися в списку его жертв.

 • 8

  "Машина пробудження", Девід Едісон

  Здавай б, что смерть становится фінальнім акордом життя и после неї Вже немає Нічого. Альо что если насправді це не так? Уявіть Собі на хвилинку, что буде, если людської душі придется переродітіся …

 • 9

  "Смак італійської осені. Кава, Таємниці и тумани", Юлія Євдокимова

  Є такі книги, один заголовок якіх Вже інтрігує и заворожує. Безперечно, цею твір Ідеально підійде для создания осіннього настрою. Автор запевняє, что после прочитання цієї книги ви закохаєтесь в Італію з ее Дивовижний історією, красою и атмосферою. Заваріть Собі чашечку ароматної кави и приготу до подорожі по Италии!

 • 10

  "Сендмена Слім", Річард кадрі

  Ще одна книга Річарда кадрі в Нашій добірці. Дані твір увійшов до списку кращих книг листопада 2019 року. Наш герой провів в пеклі Довгі роки и пекло Йому порядком набридло. Саме час влаштуваті Втеча, сховатіся в Амеріці, а там Вже здійсніті план помсти всім ворогам. Аджея це по їх мілості бідолаха попал в пекло!

 • Comments

  Новости