Connect with us

Культура

Том Фелтон попросився на роль Джеймса Бонда – Українські новини


1

Сара, Лоренцо Тонані, Роберта Дзета

Завдяк Керрі Бредшоу, головній героїні телесеріалу Секс у великому місті, Сара Джессіка Паркер стала відомою на весь світ. У дітінстві Сара булу Розумна и енергійною дитиною. Вона народилася в Огайо в дуже бідній сім'ї, проти даже тоді дівчинка булу Переконайся у важлівості мистецтва в жітті кожної людини. Щоб працювати в театрі, а потім в кіно, актрісі довелося пожертвуваті багатьма дорогими речами. После успішної роли в серіалі Секс і місто Сара Джессіка Паркер з притаманних їй спокоєм и врівноваженістю реалізувала кілька Власний проектів в гуманітарній, культурній та підпріємніцькій сферах. Красива и сильна жінка в цьом Артбук розкрівається з невідоміх сторон, віклікаючі ще более Захоплення.

2

Одрі Хепберн. Маленьким про Великі, Амайя Аррасола, Марія Ісабель Санчес Вегара

Книги Із Серії Маленьким про великих розповідають про людей, Які в своєму жітті досяглі неймовірних речей и превратилась свою дитячу мрію в Історію.

Одрі Хепберн виросла в городе Арнем в Нідерландах. Переживши Труднощі Другої Світової Війни, вона переїхала Вчитися балету в Лондон. Ее мати, нідерландська аристократка, булу змушена працювати в прінізлівіх для свого статусу условиях, а тому Одрі винна булу заробляті гроші самостійно. Всі говорили, что вона Занадто висока для балерини, и тоді дівчина Цілком Присвятої собі акторській ДІЯЛЬНОСТІ. Одрі Хепберн знімалася в різніх фільмах и в кінці кінців стала однією з найвідомішіх актрис усіх часів.

Ця зворушліва книга містіть Стильні й Незвичайні ілюстрації, а такоже біографічну хронологію життя Одрі з фотографіямі и доповідній профілем життя актриси.

3

Життя Марлен Дітріх, Марія Ріва

Марія Ріва народилася в Берліні в 1924 году, и вона – єдина дитина Марлен Дітріх. У Цій Книзі автор розкріває багатогранності життя своєї матері – харизматичний зірки сцени та екранах, чия кар'єра охопіла більшу часть ХХ століття.

Розповідаючі про дитинство Дітріх в Шенеберге, Ріва знайомиться нас з енергійною, дісціплінованою и амбітної дівчінкою. Загадкова и дотепний Дітріх Швидко Зроби Зоряну кар'єру на берлінській сцені в 1920-х роках, проти Це не єдине, что ее віділяла среди других людей. Такоже вона носила капелюшки и Збирай волосся у хвіст, чем революционизировала концепцію краси и жіночності. Актриса ожіває на ціх страницах у всех своих втіленнях: муза, колега, кінозірка, коханка, дружина и мати, и даже "отрута для касових зборів", як ее називали после провалу одного фільму.

Марлен Дітріх булу складаний и одночасно Дивовижний жінкою, Розповідь про ее життя Вийшов глибоким и резонансних. Марія Ріва переносити читача в Європу ХХ століття, в старий Голлівуд – в епохи, Якій Вже немає, но якові Неможливо забути.

Ідеалізація акторів основном відбувається только тому, что ми бачим на екрані красиву картинку, яка часто відрізняється від реального життя. Нам здається, что и в повсякдення жітті зірки Такі ж прівабліві и Сильні, як в кіно, чи не ма ють проблем и стали відомімі за помахом чарівної палички. Однако іноді нужно знаті, что відбувається, коли вимикають камери, і чого варті всесвітня слава и Визнання миллионов. Книги в Цій добірці розповідають, як все буває насправді.

джерело

Comments

Новости