Connect with us

Культура

Том Елліс Вже подписал контракт на зйомки 6 сезону "Люцифера" – Українські новини


Радіснімі вістями напередодні поділілося видання TVLine. З минулим тижня фанати з нетерпінням чека результату переговорів между Netflix и Warner Bros., Які обговорювалі можлівість продовжіті пригоди Люцифера Морнінгстара на ще один сезон. І тепер відомо точно: шостого сезону бути.

Так что в підсумку на Netflix Вийди щонайменш Стільки ж сезонів "Люцифера", скільки и на FOX. Альо ж Якби потокове гігант кілька років тому не втрутівся в ті, что відбувається, фанати б випустили з уваги полюбівся Повелителя Ада назавжди. Але, на щастя, Інтерес глядачів БУВ Занадто сильним, щоб его ігноруваті.

Елліс БУВ дуже вдячний шанувальник за хвилю протесту І, Звичайно, вдячний Netflix за ті, что его персонаж Вийшов на абсолютно новий рівень. Во время одного з інтерв'ю актор зазначилися, что перехід серіалу на нову платформу наклав на команду певні зобов'язання. Важліво Було не Надто сильно его Изменить, оскількі шоу Вже личить людям, но при цьом впали обмеження, Які неминучий накладає Мережеве телебачення.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Cheers #honeymoon

Публікація від Tom Ellis (@Officialtomellis)

Так что Такі РЕЧІ, як моя дупа, якові мені Ніколи собі не дозволяли Показувати Ранее, тепер Можливі, – зі сміхом зауважів Том. Такоже ВІН Додав, что, як бі там НЕ Було, шоу Ніколи НЕ худоби до вульгарності, тому что мета знімальної групи – зробити "Люцифера" свіжім и зухвалім.

Прем'єру нового фільму про Джеймса Бонда відклалі на кінець 2020 року

Тему свіжості, до речі, торкає и Модровіч. Шоураннер заявила, что смороду "постійно намагають рухаті серіал в абсолютно новому напрямку". Такоже вона зазначилися, что, поки "все спекулюють на Чомусь одному", смороду беруться за абсолютно Божевільні Ідеї, Які в підсумку чудово спрацьовують.

Звичайно, Говорити про сюжет шостого сезону "Люцифера" поки рано, Аджея спочатку фанатам нужно Побачити хоча б п'ятий. Его обіцяють Показати Вже в цьом году, но точну дату прем'єри Netflix поки не озвучив.Comments

Новости