Connect with us

Культура

Точно припадуть до душі: захоплюючі іронічні детективи


 • 1

  "Все червоне", Іоанна Хмелевська

  Головна героїня твору, Іоанна, нехитро перевела Назву невеликого данський міста Аллерод як "Все червоне" – и не помилує. З & # 039; явився в городе вбивця заставил жителей згадаті, з чим асоціюється червоний колір. Альо Іоанна и ее подруга Аліція, підключівші кмітливість, азарт и інтуїцію, обчислюють вбивцю. Це Одне з кращих творів Іоанні Хмельовської, якові назівають основоположником Всього жанру іронічніх детектівів.

 • 2

  "Клуб Дюма, або Тінь РІШЕЛЬЄ", Артуро Перес-Реверте

  Головний герой цієї книги – бібліофіл и мисливець за рідкіснімі книгами Дін Корсо. До него звертається Незвичайна клієнт, Який просити Діна оцініті справжність унікальною містічної книги XVII століття, Всього три уціліліх прімірніка в мире. Цілком стандартний для Діна замовлення превращается в низьку несподіваніх и не всегда пріємніх відкріттів.

 • 3

  "Золота рибка", Вевіан Фейбл

  Деніза Врай працює в полиции, вона Спритний и пронікліва, хитра, іронічна, та й просто розумна, а ще Закохана в свого напарника. І це БУВ бі звичайний любовний роман, Якби в городе НЕ Почаїв орудуваті банда злочінців, на боротьбу З якою виступив НЕ только поліція, но и Загадковий "супергерой", таємний борець за справедливість.

 • 4

  "Танець з граблями", Маргарита Южаніна

  З дитячого садка вікрадають маленького хлопчика, и звинувачуються в події Нещасний віховательку Кіру, яка нібіто НЕ встежілі за дитиною. Мачуха зниклого малюка погрожує розправою НЕ только Кірі, но и ее сім & # 039; ї, тому Кіра вірішує НЕ чекати Завершення Розслідування, а самій стати сіщіком, благо поруч віявляється Колишній співробітник полиции, Який погоджується їй помочь.

 • 5

  "Мій нестерпній бос", Матильда Старр

  Це суміш іронічного детективу и любовного роману. Головна героїня змушена терпіті витівки свого красеня боса, Аджея звільнітіся – НЕ варіант. Все становится ще гірше, коли вместо ненавісті и бажання прідушіті у неї з & # 039; являються зовсім інші почуття.

 • 6

  "Фігурка з тикового дерева", Хелена Секула

  На залізнічному переїзді Неподалік від Варшави відбувається велика катастрофа, яка несподівано допомагає Розкрити старе и давно Забуте злочин. Прокурор, Який розслідує причини катастрофи, все более огрядний в показаннях свідків, версіях и фактах, та ще й віявляється, что історія Із Загадкова Пограбування з его Минулого знову нагадала про себе.

 • 7

  "Вдова клуб", Дороті Кеннеллі

  Легка и Кумедна книга, яка почінається з похорону, во время якіх головна героїня в думках міркує про ті, чому ее заміжжя завершилося так Швидко і сумно. После історія відкідає нас назад, до весілля головних героїв Еллі и Бена, и автор змушує чітачів ще Довго ламаті голову над тим, що ж відбулося между ними, и на чіїх ж все-таки похоронах в результате виявило Еллі.

 • 8

  "Готель" Монті Дад "", Барталомей Соло

  Коротка повість, від якої Неможливо відірватіся. Юний Палмер, головний герой книги, мабуть, Нічого НЕ боїться. ВІН без роздумів сперечається на половину свого стану, різікує життям и шокує людей своєю поведінкою, спостерігаючі за їх реакцією и вбіраючі будь-який досвід, Який только может. У вступі автор Відверто зізнається в тому, что написавши коротку повість через Суперечка з друзями. Смороду обіцялі віставіті Йому мову відмінного віскі, если ВІН за тиждень Напишіть Історію, яка сподобається всій компании. В кінці ВІН додає, что еще Ніколи НЕ пів Стільки віскі!

 • 9

  "Солодке вбивство по-датському", Джоанна Флюк

  Ми Вже згадувать цею твір цього автора в добірці кращих книг осені 2019 го. Письменниця полюбити Багата читачам своими неординарними книгами в жанрі … кулінарного детектива! У даного Романі головна героїня прімудряється НЕ только печиво піч, а й розплутуваті хітромудрі інтрігі и злочини.

 • джерело

  Comments

  Новости