Connect with us

Коррупция

Ткаченко обговорив з Брінк співпрацю у підтримці українських ЗМІ

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обговорив із послом США в Україні Бріджит Брінк співпрацю у підтримці українських ЗМІ та боротьбу з російською дезінформацією.

Як передає Укрінформ, про це Ткаченко написав у Telegram.

“У нас була плідна зустріч із послом США в Україні Брінк та її командою. Америка є одним із наших найбільших союзників і надає нам допомогу у багатьох сферах – від зброї до надання грантів нашим креативним індустріям та митцям”, – йдеться у повідомленні.

За словами Ткаченка, під час зустрічі йшлося про більш ґрунтовну та конкретну співпрацю за трьома напрямками, зокрема «підтримку українських ЗМІ та протидію російській дезінформації». «Ці два напрямки завжди стояти разом, тому що наші ЗМІ – це наш інформаційний фронт, до якого я пропоную приєднатися до всіх країн цивілізованого світу», – сказав міністр.

Тому Ткаченко пропонує організувати інформаційний Рамштайн, який стане майданчиком для обговорення нових інформаційних викликів війни та закладе основу для єдиного інформаційного фронту країн-союзниць.

Під час зустрічі обговорили питання «збереження культурної спадщини України – потрібна допомога як у напрямі цифровізації культурної спадщини, так і у створенні окремих реєстрів для шкірного напряму та у постачанні матеріалів для евакуації культурних цінностей», – зазначив міністр.

Крім того, йшлося про підтримку українських митців та видання книг.

«Вони запропонували створити довгострокову співпрацю між відомими американськими та українськими інституціями чи митцями», – повідомив голова ICIP.

Ткаченко підкреслив, що українські «митеці в Україні потребують фінансової підтримки».

«Перед нами багато завдань щодо відновлення цих територій після війни, а ще більше викликів сьогодні. Тому я продовжую пояснювати партнерам, чому нам потрібна конкретна підтримка зараз і всередині України. Я вдячний партнерам за розуміння та готовність допомогти», – сказав міністр.

1 серпня міністр оборони Олексій Резніков обговорив підтримку України з послом США Бріджит Брінк та аташе з питань армії та оборони бригадним генералом Хармоном, повідомляючи Укрінформ.

Comments

Новости