Connect with us

Культура

The Hardkiss представила "нову" версію свого Хіта (Відео) – Українські новини


 • 1

  Лоретта Граціано Брюнинг. Керуй гормонами щастя

  Ця книга з підзаголовком про ті, як хімічний коктейль в мозком допомагає Изменить негативно мислення, насправді чудове решение всех проблем. По крайней мере, на побутово Рівні результат гарантованого, а Вже успіх в особістом жітті поготів. Аджея самє на прікладі отношений в повсякдення жітті можна зрозуміті, як Працюють Великі соціальні моделі з механізмамі комунікацій включно. Например, чому наш мозок підтрімує негативно мислення або як воно пов'язане з цінізмом, Який позитив від позбавлення Загроза. У будь-якому випадка автор заклікає до того, щоб кинути звінувачуваті у всех своих проблемах и негаразди Близько оточення або суспільство в цілому. Досить страждаті через вселенської несправедлівості! Віявляється, наше життя почти Повністю Залежить від нас самих и можна навчітіся спрійматі Навколишній світ позитивно.

 • 2

  Тімо Айраксінен. щастя

  У всі часи людина Хотіла щастя, потім на внутрішню в Цій книжці фінського філософа нас переконують, что це заняття – НЕ Архів НАЙГОЛОВНІШЕ. По-перше, если всі будут шукати по Цій ефемерної матерії, що не знаючи, з чого самє вона Полягає, то хто тоді буде смажіті картоплю и буде варити борщ? Саме Такі провокаційні питання задають в цьом Незвичайна дослідженні. Як і друга, что именно вважаті щастям в нінішньому суспільстві, де Прості радощі давно Вже НЕ Грають роли, потім на внутрішню алкоголь, наркотик и Сексуальні втіхи на кшталт мазохізму, як считает філософ, для багатьох уже стали нормою "задоволення" в жітті? Таким чином, Зіткнення моральних якости и социальной поведінкі індівіда дает несподівані результати, перед Якими розгублено розводять руками соціологи, а Вже автор книги детально розповідає, як і чому це сталося и Який існує вихід. І если Вже "задоволення" замінюваті "щастя", то чому Любителі удовольствие в цьом жітті НЕ всегда бувають щасливі, а добропорядні люди так само нерідко стають Нещасний?

 • 3

  Гретхен Рубін. проект Щастя

  Одного разу, коли на вулиці дощіло, а в стеклах автобусних вікон відбівався Сонячно осінній місто, автор цієї незвічайної книги задуматися над Сенсом свого життя. "Чого я хочу?" – Запитай вона у собі и зрозуміла, что бажання буті щасливою у неї на Першому місці. Альо для Здійснення цього бажання достаточно лишь задуматись над ним на мить! І тому розробці Ідеї, яка получила назви "Проект Щастя", БУВ присвячений цілий рік – в надії, что ВІН змініть ее життя. І з тих пір Почалося Наближення до мрії – Повільно, маленькими кроками, Щодня працюючий над собою. Саме так, на мнение автора, можна набути впевненості в Собі, Визнання людей І, Нарешті, бажане щастя. Таким чином, увібравші в собі мудрість століть, а такоже щоденні Практичні поради, цею проект в черговий раз доводити, что маленькі Життєві Зміни прізводять до великих звершене. Треба лишь візначітіся з тім, что Записати в свой проект, щоб відчуті собі по-Справжня щасливим.

 • 4

  Далай-Лама, Десмонд Туту, Дуглас Абрамс. Книга радості. Вічне щастя в мінлівому мире

  У Цій Книзі від двох видатних осіб даються ВІДПОВІДІ на питання: як впоратіся з гнівом, Лютте, горем, відчаєм, зневірою. Світові Духовні Лідери, лауреати Нобелівської премії миру Далай-лама и Десмонд Туту діляться секретами, Які допоможуть поглянуті на собі и власне життя по-новому. Автори навчаюсь, як досягті духовної гармонії, розкажуть про причини Виникнення негативних емоцій и о том, як з ними впоратіся. Радість закладами в кожному з нас, це почуття НЕ Залежить від СОЦІАЛЬНОГО статусу, матеріального добробуту, сім'ї або кар'єри. "Стань щаслівішою вже сьогодні!" – це головне гасло філософії, якові сповідують авторизованого цієї незвічайної книги.

 • 5

  Тоні Шей. Доставка щастя. Шлях до прибутку, удовольствие и мрії

  Це книга про Великі гроші, дружбу и Справжня любов до людей; коли сім'єю є НЕ лишь Родичі, а такоже працівники, Клієнти та даже конкуренти. Це книга про вміння щохвіліні наповнювати своє життя СЕНС, вносіті елемент інтрігі заради власного щастя и щастя людей, Які знаходяться вокруг тобі; викладати на повну в усьому – як в дрібніцях (таких як своєчасна доставка замовлення), так и в підкоренні гірськіх вершин. У цьом віданні Шей розповідає про свои Перші Спроба в бізнесі, про ті, як Йому удалось отріматі прибуток Завдяк Творче підходу и кмітлівості, дает поради починаючим підприємцям. Деякі Сюжети оповідають про его пригоди в бізнесі, в других автор діліться історіямі юності, коли Йому НЕ хотілося делать ті, чого від него очікувалі дорослі.

 • Comments

  Новости