Connect with us

Культура

Тейлор Свіфт названа найбільш вісокооплачуваною співачкою за версією Forbes – Українські новини


Історики, архітекторі и Мандрівники в рівній мірі захоплюються Залишки давно забутих часів. Однако через стан, в якому дійшлі до нас ЦІ споруди, часто Важко уявіті, як же виглядаю ЦІ колись велічні споруди, коли життя в них кіпіла, були чутні розмови и Місяць кроки, а десь доносівся запах з кухні.

Проект Expedia воскресивши сім стародавніх будівель в Серії гифок. За кілька секунд на місці звичних Руїн повстають Високі стіні, з'являються стелі и даху, и ми Нарешті бачим, як виглядаю древні Будови на ПіКу свого Існування.

Парфенон, Афіни

Головний храм стародавнього міста БУВ побудованій в 447-438 роках до Нашої ери на афінському Акрополі и присвячений богіні Афіні.

Храм Юпітера, Помпеї

Храм БУВ побудованій на честь бога Юпітера в II столітті до Нашої ери І, швідше за все, БУВ центром релігійного життя стародавнього міста Помпеї – невеликого римського міста в Неаполітанському затоці. У 79 году Нашої єрі вулкан Везувій зніщів місто разом з усіма жителями. Храм же БУВ Виявлення в XVI столітті, и Завдяк багаторічнім Розкопки Ми можемо уявіті, як живий римський місто первого століття Нашої єрі.

Піраміда Нохоч-Мул (Nohoch Mul), Коба

Коба – стародавнє місто майя, церемоніальні споруди которого були споруджені около 250-900 років Нашої єрі. Майя покинули місто около 1500 року Нашої єрі з невідоміх причин, Незабаром после Прибуття іспанськіх конкістадорів. Нохоч-Мул вважається найвищу пірамідою майя на півострові Юкатан и другий у всьому мире. Була Виявлено в 1800-х роках, но для туристов місце відкрілі лишь в 1973 году з-за непрохідніх джунглів.

Мілева замок 39, вал Адріана, Великобританія

Стародавня стіна булу побудовали в Першому столітті Нашої єрі и простягнулася на 73 милі (117,5 кілометрів) по сільській місцевості Англии. Історики досі сперечаються про причини будівництва. Найпопулярніша теорія – стіну побудував римський Імператор Адріан, щоб захістіті кордони від набігів. За стіні були поставлені так звані Мілева замки – форте, Які будували на всій протяжності з інтерваламі в одну римську милю.

Луксорській храм, Єгипет

Стародавній комплекс на східному березі Нілу БУВ Зведений за наказом Аменхотепа III в период 1100-1600 років до Нашої ери. Через 100 років Рамзес II добудував велічезні пілони біля входу и Відкритий Внутрішній двір.

Піраміда Сонця, місто Теотіуакан, Мексика

Теотіуакан БУВ побудованій в период между I и VII століттям, но про его будівельників и жителей відомо дуже мало. Смороду звелено перший комплекс в РЕГІОНІ и Загадкова чином зникло.

Піраміда Сонця – найбільша споруда Теотіуакана и одна з найстарішіх пірамід в Центральній Мексіці.

Храм B, площа Торре-Арджентіна, Рим

На площади знаходяться руїни чотірьох храмів IV-II століть до Нашої ери. Смороду були віявлені в 1920-х роках в ході розкопок. Археологи досі НЕ з'ясували, кому храми були прісвячені, тому їх назівають літерами A, B, C и D.

На Торре-Арджентіна, де розташовані руїни, в 44 году до Нашої ери БУВ убитий Гай Юлій Цезар.

Comments

Новости