Connect with us

Новини Вінниці

Суд оштрафував майстра лісу, який розорав заказник під створення місця для «приватного» полювання


Ямпільський районний суд Вінницької області визнав винним головного лісничого лісгоспу у завданні шкоди об’єкту природно-заповідного фонду на території Могилів-Подільського району (ч. 1 ст. 252 КК України) та затвердив угода про визнання винуватості, укладена між прокурором і обвинуваченим.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної прокуратури.

Відповідно до умов угоди комбат визнає себе винним у тому, що на території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Тракт Білянський ліс» розорав землю та посіяв озиму пшеницю з подальшим внесенням у ґрунт мінеральних добрив (селітри). “. Це призвело до пошкодження 13,78 га земель та об’єктів рослинного світу, які занесені до Червоної книги України.

Крім того, обвинувачений дав викривальні показання в одному з кримінальних проваджень, досудове розслідування в якому наразі триває.

Суд призначив винуватцю покарання у вигляді штрафу в розмірі тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також тривають судові процеси щодо відшкодування збитків та приведення пошкодженої землі до стану, в якому вона була до вчинення злочину.

Як писав Вінниця.info, у січні працівники ДБР повідомили про підозру лісничому Ямпільського лісництва Жмеринського лісгоспу, який знищив у Вінниці 14 га екосистеми Національного природного заповідника для створення «приватного» місця для полювання.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/sud-oshtrafuvav-maystra-lisu-yakyy-rozorav-zakaznyk-pid-stvorennya-mistsya-dlya-pryvatnoho-polyuvannya.html

Comments

Новости