Connect with us

Культура

Сучасні книги про кіберпросторі, Які Варто Прочитати – Українські новини


 • 1

  Сучасні шпигуни навч Тіріт інформацію віддалено, с помощью комп'ютерних мереж, и війна з ними – це Новітній етап в борьбе за виживання у всех сферах життя, в тому чіслі в повсякдення побуті, де залежність від гаджетів и СОЦІАЛЬНИХ мереж – НЕ Менша зло для майбутніх поколінь

  Шейн Харріс. ВОЙН @: битви в кіберпросторі

  Сучасний кіберзлочінців Варто порівняті з грабувалі торгові судна піратамі XVII століття, но з однією-Єдиною різніцею: На Відміну Від своих попередніків, сьогоднішні кібершпіоні, працюючий на замовлення свого правительства, діють на відстані и прихована. Їм НЕ нужно вікрадаті паперові документи з офісів або підслуховуваті розмови інженерів в кабінетах. Смороду навч красти інформацію віддалено, с помощью комп'ютерних мереж, и війна з ними – це Новітній етап в борьбе за виживання у всех сферах життя. Автор цієї книги ретельно досліджував етапи розвитку військово-мережевий комплексу США, питання кібершпіонажу и стратегій кібервійні – воєн майбутнього. Зібраній ним матеріал – це более Тисячі інтерв'ю, Які ВІН Збирай рокамі, розмовляючі з нінішнімі и колішнімі урядовці, військовімі, керівнікамі и працівнікамі корпорацій, експертами, досліднікамі та актівістамі. "Якщо Китай, Іран або інші ворожі країни коли почнут масштабну атаку на американских електростанцію або банк, – застерігає автор, – військові дадуть Відсіч як у віртуальному, так и в реальному мире. Атаку, яка прізведе до Поширення панікі, Порушення життєдіяльності держави або людський жертв, зустрінуть аналогічної контратаки ".

 • 2

  Марк Гудмен. злочини майбутнього

  В своєї сенсаційної Книзі радник по вопросам глобальної безпеки, завідувач кафедри юридичного відділення Singularity Univerisity, звертає Рамус на зворотнього сторону технологічного прогресу, принципи стеження через Фейсбук та інші соціальні мережі, небезпечні Наслідки Нових технологій, а такоже ті, як світ может захістіті собі від цих різіків. Колись, пише автор, пограбування починаєм з Демонстрації оружия в темному провулку и вимоги віддаті гаманець. Альо такий способ БУВ довга і важка, поки НЕ з'явилися поїзда. І среди грабіжніків тут же вінікла мода грабуваті поїзда, де за один Наліт можна Було прібраті до рук набагато более гаманців. Пізніше стали грабуваті банки. В наші дні злочинний світ активно освоює всі види комп'ютерних технологій, далеко віпереджаючі правоохоронців. Будучи одним з провідніх світовіх фахівців у Галузі глобальної безпеки, автор показує, что відбувається в глибінь світу цифрових технологій: як Злочинці, корпорації и даже країни Використовують все Нові і НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ проти нас и як це Робить шкірного з нас більш вразливе чем будь-коли .

 • 3

  Кевін Митник. Мистецтво залішатіся непоміченім. Хто ще читає Ваші імейлі?

  У Цій Книзі про технології, інформаційної безпеки та медіаграмотності нам з самого качана нагадують, як Щодня Кількість інтернет-Даних про шкірні людину растет в геометрічній прогресії. Тому Якою б Привабливий НЕ булу ілюзія конфіденційності, ми аж Ніяк НЕ є невидимками для світу. Даже если вині Публічна особа, з тієї БІК екранах знають, что ві їли на обід. За вами могут стежіті хто завгодно и что завгодно, даже офісний принтер. Однако від цього можна захістітіся, и самє в Цій Книзі для тих, кого турбує власна безпека в інтернеті, автор доступно розповідає, як залішатіся непоміченім в інтернеті, дает поради, Які паролі краще НЕ використовуват и як запобігті крадіжці особістом Даних.

 • 4

  Джой ІТО, Джефф Хау. Передбачення: що нам готовит найближче майбутнє

  Ця книга з'явилася, тому что ми переконані: для будь-которого ПЕРІОДУ розвитку людства характерний власний набір загально припущені и Переконаний. Мова идет не про погляди або ідеології. Йдет про припущені (несвідоміх, а точніше – предсознательного за своєю природою): сила краще, чем слабкість; знання краще, чем незнання; особистий талант краще, чем несхожість. Тому в Епоха, коли две революції (одна – технологічна, друга – комунікаційна) злилися, вівільнілася вибухово сила, яка змінила саму природу інновацій, змістівші їх з центру (від правительства и великих компаний) на періферію (до 23-річного Виконавця панк-року и технологічному генієві, Який живе в Осаці, Японія). Таким же "новим" чином в Цій Книзі нам предлагают абсолютно новий погляд на знання и освіту, синтез технічних, природничих и гуманітарних наук. При цьом автори не заціклені на тому, что чекає наше суспільство, а Вже міркують, як готувати до майбутніх викликів, и предлагают дев'ять основних Принципів, з усвідомлення якіх сучасній людіні разом з однодумцями Варто почінаті будь-який проект. Завдяк практичним прикладом и данімі передових ДОСЛІДЖЕНЬ и філософських концепцій, ця книга поможет адаптуватіся и досягті Успіхів в нашому непередбачуваному мире.

 • 5

  Адам Альтер. Непереборні. Про Збільшення кількості технологій, Які прізводять до звікання, и про бізнес, Який трімає на гачком

  Кроме явного кріміналу в Мережі, існує такоже "безневинна", но НЕ Менш зловісна загроза для Користувачів у виде залежності. Люди будь-которого віку стають залежних від своих гаджетів, и ця хвороба Швидко набуває розмахом епідемії. Можливо, ви Вже відчулі на Собі Вплив технологічного прогресу и хитрого маркетингу. Вільний час прісвячуєте читання стрічки новин у соціальній мережі? Відзначаєте шкірних дію в Додатках на смартфоні? Чи не можете провести вечір без улюбленої відеоігрі? В цілому, соціальні мережі, відеоігрі, смартфони – всі, что становится звичка, даже Корисна, – має шанси стати залежністю. Зато Завдяк Цій Книзі можна дізнатіся, як формується поведінкова залежність, що таке "гейміфікація", в чому біологічна Сутність звички про шести складових поведінкової залежності и много Іншого!

 • Comments

  Новости