Connect with us

Культура

Стівен Кінг поділівся враження від фільму "Доктор Сон" (Відео) – Українські новини


Стівен Кінг Вперше Повністю задоволений роботів режисера. Інтерв'ю Стівена Кінга про нову екранізації его роману з'явилося на сайті іноземного видання Entertainment Weekly.

Як відомо, фільм "Доктор Сон" ставши продовження "Сяйва", зняти Стенлі Кубриком в 1980 году. Тоді после Вихід стрічки Стівен Кінг Неодноразово критикувалися его роботу, відзначаючі, что той не відтворів емоцій про Історію сім'ї, а цілісну картину назвавши "Cadillac без двигуна".

За словами автора романів, спочатку ВІН НЕ збірався екранізуваті твір, Пожалуйста стало продовження, однак режисер Майк Фленеган зумів его переконаті в зворотнього.

"Я прочитавши сценарій дуже-дуже ретельно. Тому що я Хотів, щоб продовження Було хорошим, люди знали книгу" Сяйво ", и я не Хотів осоромітіся. Майк Фленеган, мені сподобалися всі его фільми, и я Ранее працював з ним над" грою Джералда ". Отже, я дуже-дуже уважний прочитавши сценарій и сказавши Собі:" Все, что мені не личить в Версії Сяйва Кубрика, заміщено тут ", – заявивши Стівен Кінг.

Василь Шкляр озвучити фільм "Чорний ворон", зняти за его романом (Відео)

Такоже режисер стрічки зізнався, что перший переглядання повнометражного фільму ВІН влаштував только для себе и Стівена Кінга, щоб смороду краще могли зосередітіся на готовій работе. "Я сидів з ним в порожньому кінотеатрі и дивився фільм. Я провів весь фільм, намагаючися не рвати и Дивлячись на ВЛАСНА ногу, аналізуючі КОЖЕН шум, Який ВІН відавав поруч зі мною. Фільм Закінчився, ПІШЛИ титри, и ВІН нахілівся, поклали руку мені на плечі и сказавши: "Ви виконан чудову роботу", – рассказал Майк Фленеган.

Нагадаємо, фільм "Доктор Сон" Вийшов в український прокат напередодні, 7 листопада.

Comments

Новости