Connect with us

Культура

Стефані Майєр анонсувала вихід новой книги по "Сутінках" – Українські новини


Новини культури:Стефані Майєр оголосіла про продовження саги.

Цімі віхіднімі всім фанатам "Сутінків" довелося затріматі подих в очікуванні оголошення від Стефані Майєр. І читачі, и журналісти сходилися на думці, что письменниця, Нарешті, уявити довгоочікувану п'яту часть Серії, якові свого часу вона залишилась недопісаної. І смороду малі рацію. Через 12 років з дня Вихід "Світанку" шанувальників очікує нова книга від імені Едварда Каллена "Північне сонце".

На своєму сайті Майер розповіла, что давно задумане про ті, Якою б булу перша глава "Сутінків", розказать Едвардом, Аджея в его истории набагато более цікавіх деталей.

"Зрештою, для Белли ВІН лишь вродливий юнак, з Яким вона перетінається подивимось. А для него це один з найважлівішіх днів у его Довгого життя. Спочатку шок и Розчарування від нездатності Прочитати ее думки, потім дика, страшенна Реакція на ее запах и випробування самовладання. Безумовно, з его точки зору перший день Беллі Свон в Форксе більш захоплюючій", – написала письменниця.

Дізнавайся более и сяй: книги про жіночу красу и здоров'я

Вона кож розповіла, что Довго сумнівалася, чи Варто віпускаті книгу в таку Шаленний годину.

"Альо много хто з вас чека так Довгого, что здали несправедливим змушуваті чекати ще довше. Я щаслива, Нарешті, оголосіті, что "Північне сонце" Вийди 4 серпня", – сказала Майєр в розмові з виданням Good Morning America.

джерело

Comments

Новости