Connect with us

Культура

Стало відомо, як народжується Єнот Ракета з "вартового Галактик" – Українські новини


За останні 12 років кіновсесвіту Marvel подарували Світові много цікавіх персонажів, и одним з найбільш Незвичайна Вийшов, Звичайно, Ракета з "вартового Галактики".

Звичайно, все прекрасно розумілі, что для создания Бойового єнота Знадоби дуже много комп'ютерної графіки, но навряд чи можна Було уявіті, что процес моделювання образу майбутнього персонажа виглядаю настолько моторошно.

Напередодні в Twitter з'явився ролик, Який наочно показує, як на скелет єнота нарощуються м'язи, шкіра та хутро, щоб в результате Ракета ставши таким, Яким все его полюбили. Так, Дивитися таке дико, но одним разом обмежітіся Важко.

Актором, якому довірілі зображаті єнота, ставши брат режисера "вартового Галактики" Шон Ганн. ВІН же грає и Крагліна, одного з найближче помічників Йондо, но, очевидно, брати участь в більшій кількості сцен, нехай и незримо, Йому сподобалося.

Добу после відалення з каталогом HBO Max: "Віднесені вітром" ставши лідером продажів Amazon

Незважаючі на ті что ВІН, можливо, и не БУВ настолько видатних персонажем, як Грут, свою армію шанувальників єнот все одно отримав, І, на щастя для них, ВІН БУВ одним з тих персонажів, Які залишились в живих после клацання Таноса в "Месники : Війна нескінченності ". Звичайно, Ракета має вернуться в "Доглядачів Галактики 3", І, хоча Подробиці сюжету поки зберігаються в секреті, Джеймс Ган пообіцяв, что персонаж зіграє в події фільму значиму роль.

Даті релізу у стрічки поки немає, но фанати не втрачають надії Побачити Ракету в сольника Іншого супергероя. Цілком можливо, что ВІН з'явиться в "Торі: Любов і грім", Який виходом на екрани в лютому 2022 року.Comments

Новости