Connect with us

Культура

Стало відомо, скільки людей убивши Кріс Хемсворт в "Евакуації"


Новини культури:На офіційній странице СТРІМ-сервісу в Twitter БУВ опублікованій пост, в якому названо точне число жертв Тайлера.

Бойовик "Евакуація" з Крісом Хемсвортом в головній роли Вийшов в ефір Netflix Минулого тижня. Участь в проекті зірки кіновсесвіту Marvel, а такоже тієї факт, что сценарій для фільму написавши один з режісерів "Месніків: Фінал" Джо Руссо, залучили до "Евакуації" Особлива увагу.

Перше, что кідається в очі в цьом фільмі – маса трупів и достаток жорстокости сцен. Тут є и рукопашні сутички, и бійкі на ножах, и перестрілкі. Подібно Джону Уіку, протагоніст "Евакуації" Тайлер Рейк вініщує своих ворогів усіма можливіть способами.

Если спробуваті при перегляді порахувати, скільки недругів розтрощів персонаж Хемсворта, то можна легко збити з Рахунку, но тут на допомогу прийшов сам Netflix.

Актор з "Одного разу в казці" вернулся до образу Капітана Крюка

Найменша вірогідній елемент "Евакуації" полягає в тому, что з усіх 183 осіб, убитих головного героєм, ніхто так жодних разу и не сказавши, Який Кріс Хемсворт красавчик …

Майже две сотні убитих – значне число, в зв & # 039; язку з чим паралелі между "Евакуацією" і "Джоном Уіком" только зміцніліся. Проте "Евакуації" є чим здівуваті любителів Безперервна екшену – чого вартий хоча б 12-хвилинах сцена без монтажних склеєніх, в Якій Тайлера переслідує Ціла зграя солдат, копів и найманців. Фільм БУВ Із захоплень зустрінутій публікою, так что уже з & # 039; явилися Відомості, что в майбутньому "Евакуація" може отріматі сиквелі і / або приквелом.

джерелоComments

Новости