Connect with us

Культура

Стало відомо, коли Вийди новий роман Олега Сенцова – Українські новини


Уже через місяць світ побачим апокаліптічній роман кінорежисера, сценариста, письменника и громадського актівіста Олега Сенцова, Який ВІН написавши перебуваючих в ув'язненні в КОЛОНІЇ в Якутії в 2017 году.

Про це сообщает "Видавництво Старого Лева".

"На страницах книги" Друга такоже Варто прідбаті "- вігадані фантастичні реалії (Неземна цивілізація, яка нібіто прагнем Врятувати людей від них самих) и Цілком реальні проблеми людства – боротьба за ресурси, колабораціонізм, Вплив пропаганди на свідомість громадян и роль в цьом всім маленького людини ", – йдет в Повідомленні.

Відзначається, что, як и две попередні книги Сенцова – "Життя" і "маркетер" – новий роман буде доступна на двох мовах: українською (в перекладі Сергія Осоки) и російською (в електронній варіанті).

Сам Сенцов рассказал, что роман "Друга такоже Варто прідбаті" був запланованих в рамках трілогії, коли ВІН ще писав свой перший роман "Купіть книгу – вона смішна". Тоді, в 2010 году, ВІН не думав, что его книги будут Виданих. Альо пообіцяв Собі, что если перший роман колись буде видано, то ВІН написати ще один, а потім, можливо, и третій.

"Уже перебуваючих в ув'язненні, на тій момент в північному якутській таборі в 2017 году, я дізнався, что моя книга видана, и почав отрімуваті Позитивні Відгуки від простих чітачів. Тому я почав роботу над другою книгою. Працюючий Щодня, написавши примерно за 3 місяці – на щастя, й годині у в'язниці Досить. через два роки, на качану 2019 го, я Зробив одному редакцію и відправів чистовик на свободу, так як не знаючи, скільки ще мені придется перебуваті за гратами (в тій же година були відправлені "маркетер" і сценарій нового фільму) ", – сказав Сенцов.

Дружина принца Чарльза порекомендувала список книг, гідніх для прочитання

За его словами, головна тема роману – це Прагнення більш технічно и інтелектуально розвинення Суспільства нав'язати свои правила життя Менш розвинення.

"Коли роман только заміслювався, я керувався Невдалий досвідом США, їх спроба продвижения демократії на около Сході, в тому чіслі Із ЗАСТОСУВАННЯ ВІЙСЬКОВОЇ сили. Тому дія роману відбувається в Амеріці, но на цею раз прілітають Інопланетяни, беруть країну під контроль и Вже самих американців почінають змушуваті жити за їхнімі правилами. Це булу початкова ідея, но коли пісався роман, то на него, Звичайно ж, вплінулі події 2014 року – окупація Криму російськімі військамі и колабораціонізм части населення и ОРГАНІВ місцевої влас І, як и слідувалі за нею ", – Зазначає Сенцов.

Comments

Новости