Connect with us

Культура

Стало відомо, что Соколине Око обійшов Тора и залізної людини в званні найціннішого супергероя Marvel – Українські новини


Дані дослідження стосувалося не того, хто кращий боєць. Замість цього ресурс Film Franchise Showdown зібрав дані по кожному з 23 фільмів кіновсесвіту Marvel, відсортувавші їх по окупності и Визнання крітіків. У розрахунок бралися виробничі бюджети, касові збори, ОЦІНКИ на IMDb, показатели на агрегаторах рецензій, а такоже номінації та нагороди. В результате авторизованого Прийшли до такого висновка:

До теперішнього моменту Соколине Око з'явився в шести картинах в рамках кіновсесвіту Marvel, а его середня окупність інвестіцій склалось 5.3 за фільм. Для порівняння, аналогічній коефіцієнт Тора – 5.06, Капітана Америки – 4.9, залізної людини – 4.8.

Детальний аналіз показав, что "Чорна Пантера" поки залішається Найкращий фільмом Marvel Завдяк високим касовими Зборами и Визнання з боку крітіків, тоді як "Неймовірній Халк" здобув найменша фінансовий и Критичний успіх.

Согласно Film Franchise Showdown, топ-10 найбільш цінних супергероїв Marvel Виглядає Наступний чином:

1. Соколине Око

2. Зоряний Лорд

3. Чорна Вдова

4. Капітан Америка

5. Залізна людина

6. Тор

У мережі з'явився новий кадр з Мілою Йовович з фільму "мисливці на монстрів" (Фото)

7. Нік Ф'юрі

8. Халк

9. Чорна Пантера

10. Доктор Стрендж

Це дослідження такоже показало, что Найвищий коефіцієнт окупності среди усіх фільмів Marvel має "Людина-павук: Далеко від дому" – 7.06. При бюджеті $ 160 млн ця картина зібрала в світовому прокаті $ 1,13 млрд. За ЦІМ Показники другий сольник про "Людину-павука" затьмарів даже "Месніків: Фінал", чий коефіцієнт дорівнює 6,99 (збори в размере $ 2,79 млрд при бюджеті $ 400 млн).

Comments

Новости