Connect with us

Культура

Стало відомо, что фільм з Томом Крузом в космосі зніме режисер "Грані майбутнього"


Новини культури:Лайман и Круз пов & # 039; язані НЕ только спільною робот за фільмамі, а й є друзями в жітті.

У дерло числах травня з & # 039; явилася інформація, что Том Круз за ПІДТРИМКИ NASA и SpaceX Вперше в історії зіграє головну роль у фільмі, зйомки которого пройдуть в космосі, на Міжнародній космічній станції.

Тепер стало відомо, что режисером и сценаристом цієї картини стані Даг Лайман, Який Вже знімав Круза в "Зроблено в Амеріці" і "Грані майбутнього", а такоже відомій за фільмамі "Містер и місіс Сміт" і "ідентифікація Борна".

В обох живе дух пригод, и над проектом создания фільму в космосі смороду теж працювала разом. І обидвоє Готові пройти всю підготовку, необхідну для космічної подорожі.

Творець фільмів про ляльку Чакі: Наша Миссия Полягає в тому, щоб Зберегти Відчуття жаху

Круз Неодноразово доводять, что ВІН – одна з найсмілівішіх кінозірок в мире. ВІН вісів зовні вертольоти и реактивного літака, віконував трюки на 123 поверсі Хмарочос, лама ногу, стрібаючі з даху на дах.

Альо перед тім як зайнятий робот над космічнім проектом, акторові и режісерові необходимо Закінчити Поточні. Том Круз бере участь в зйомки фільмів франшизи "Місія: нездійсненна". Лайман знімає підліткову фантастику "Хода хаосу" про світ, де люди могут читати думки один одного.

джерелоComments

Новости