Connect with us

Культура

Стало відомо, что актори "Рівердейла" Залишайся в шоу ще на три роки – Українські новини


Незважаючі на ті, что в Україні триває карантин, Який забороняє Проводити заходи и телешоу, 22 березня состоялся 10 випуск шоу "Голос країни 10 сезон". Все тому, что зйомки нокаутів відбуліся Задовго до пандемії коронавируса.

За результатами ефіру, Глядачі дізналіся імена дерло представителей командіровку Монатика, Які з'являться в прямих ефірах. Тому боротьба за місце в шоу стала ще запеклішою. Хто ж зумів пройти в Наступний етап "Голосу" – дізнавайтеся в матеріалі.

Цікаво, что Кількість талановитих вокалістів у ювілейному Партнери Вся вплінулі на правила шоу. У нокаутом ввели можлівість крадіжкі. Хто ж зумів пройти в Наступний етап "Голосу", а хто змушеній БУВ попрощатіся – дізнавайтеся в матеріалі.

команда Монатика

Олександр Календа

Дерло на сцену Вийшов Олександр Календа, Який задавши ритм всьому ефіру. Талановитий вокаліст заставил весь зал танцювати під трек Do not You Worry Child. Всього за кілька репетіцій Олександр зумів подолати страх и співати для глядачів. За смілівість и пріголомшлівій Виступ Монатік віддав Йому 1 крісло.

Ася Хорошун

Продовж Виступ командіровку Монатика Неперевершена Ася Хорошун. Дівчина Виконала пісню групи "Бумбокс" – "Люди", розчуліті всех зірковіх тренерів. Ліричний прочитання відомого треку підкоріло глядачів и даже конкурентів на шоу, тому Монатік віддав Асі 1 крісло, зсунувші Олександра на Наступний.

Сергій Асафатов

Поборотися за місце в прямих ефірах Вийшов Сергій Асафатов. На нокаутом ВІН виконан пісню Sting – Roxanne. Альо НЕ только Особливий тембр голосу заставил Суддів назваті его претендентом на победу, но и гра на двох Музична інструментах. Сергій Асафатов віддалі 1 місце, потіснівші его колег по команді.

Марія Щербак

Вуличне співачку Марію Щербак все назівають найкрасівішою дівчиною в команді Монатика и талановітої вокалісткою, тому ее виступа чека Тисячі шанувальників шоу. На нокаутом вона Виконала трек дев'яностих, до которого додала СУЧАСНИХ бітів. Однако хвілювання у дівчини Було дуже помітно, тому їй Монатік віддав 3 крісло. Олександр Календа оказался в зоне ризики на вихід з шоу.

Ліда Лі

Як боротися за місце на сцені – добро знає Ліда Лі. Беквокалістка хоче перевіріті свои сили и отріматі шанс займатіся сольний кар'єрою. Для нокаутів вона Вибравши запальний хіт з репертуару Крістіні Агілері – Fighter. Пріголомшлівій вокал и впевнена боротьба за свою мрію допомоглі Ліді Лі зайнятості 2 крісло.

Олександр Календа зайнять місце в залі и чека, коли один з тренерів вкраде его в свою команду. Кроме цього в зоне ризики опінію Марія Щербак.

Сергій Роман

Сучасний гуцул Сергій Роман такоже побори за місце в 10 Партнери Вся "Голосу країни". Перед Виступ ВІН зізнався, что хочет по-ІНШОМУ Показати русский пісню и підняті ее на Інший рівень. На нокаутом Сергій Роман заспівав Авторська версию "Несе Галя воду", змінівші народну композіцію до невпізнання. Монатік посадивши вокаліста на 2 крісло.

Марія Щербак змушена булу зайнятості місце в залі, чекаючі крадіжку. А ось Сергій Асафатов ставши дере чвертьфіналістом шоу. У зоне ризики – Ася Хорошун.

Владислав Семенов

Еко-актівіст Владислав Семенов Вже получил звання "Ромео 10 сезону". Тому в нокаут ВІН заспівав романтичний трек Стіві Вандера – Is not She Lovely. После роздумів Монатік віддав Владиславу 4 крісло.

"Євробачення-2021": учасники повінні представіті на конкурсі Нові пісні

Ася Хорошун покинула крісла чвертьфіналістів, зайнять місце в залі. А ось Сергій Роман ставши іншим вокалістом, Який точно з'явиться в прямих ефірах.

Марія Кондратенко

Наступний на сцену "Голосу країни-10" Вийшла наймолодших учасниця командіровку Монатика – Марія Кондратенко. Їй прогнозують великий успіх в прямих ефірах, Аджея дівчина має мільйонну армію шанувальників в мережі. Однако вокалістка зайнять місце в залі, чекаючі крадіжку зірковіх тренерів.

Мелен пас

Саме Цю дівчину назівають найяскравішою учасниць командіровку Монатика. Мелен пас вкотре довела це, виступив в нокаут з піснею Макса Фадєєва "Мало вогню". Несподівано для всіх Мелен пас зайнять 1 крісло и стала третьою чвертьфіналісткою.

У тій же година Владислав Семенов посів місце на так званій "лаві запасних".

Во время "крадіжкі" на кнопку натіснув только Дан Балан. ВІН Вибравши Марію Кондратенко, тому дівчина стала ще однією чвертьфіналісткою "Голосу країни 10 сезон".

Comments

Новости