Connect with us

Культура

Співак Yungblud презентував кліп на пісню Weird! – Українські новини


Новини культури:Дата Вихід "вартового Галактики 3" поки невідома.

У второй части "вартового Галактики" Сильвестр Сталлоне и Майкл Розенбаум зігралі невелікі, но запам'ятовуються роли: Сталлоне постав в образі Стакара Огорда / Зоряного Яструба, тоді як Розенбаум втілів его соратника Мартінекса. З тих пір про ЦІ персонажах более ніякіх звісток НЕ Було, но всегда залішається шанс, что смороду ще повернутися в кіновсесвіту Marvel. Очевидно, Самі актори теж відкриті до такого варіанту. В інтерв'ю ComicBook Розенбаум сказавши:

Думаю, в плани Джеймса Ганна входити наше повернення в "Доглядачів Галактики 3", но я не знаю, Яким чином це состоится. Думаю, це Було заплановано ще давно … Ви побачим ціх хлопців в титрах. Альо чи є сенс повертаті Сталлоне для настолько маленької роли? Звичайно, всім хотілося б Побачити, на что ВІН здатно. У цьом ж вся сіль.

Такоже Розенбаум рассказал, что ВІН розмовляю зі Сталлоне з приводу їх потенційного з'явився в "Доглядачів Галактики 3". З'ясувалося, что зірка "Роккі" і "Рембо" теж Хотів би знову зіграті у фільмі Джеймса Ганна. Що до самого режисера, то после коментарів Розенбаума ВІН решил внести ясність в Цю сітуацію, залиша в Twitter таке повідомлення:

Пінхед повернеться на екрани: HBO зніме серіал

Для протоколу: думаю, Майкл Розенбаум просто Хотів Сказати, что в Якийсь момент їх персонажі повернутися в кіновсесвіту Marvel, но Це не обов'язково трапа в третій части "вартового Галактики".

Передбачається, что зйомки стартують до кінця цього року, но НЕ віключено, что активна стадія виробництва буде зміщена на більш пізній срок.

джерело

Comments

Новости