Connect with us

Культура

Співак Maluma презентував кліпі на нову пісню (Відео) – Українські новини


З 25 квітня по 3 травня во время 17 МІЖНАРОДНОГО фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA тріватіме правозахисна програма RIGHTS NOW.

Течение 9 днів онлайн-фестивалю на головній странице docudays.ua и на Офіційному каналі Укрінформу в YouTube пройдуть онлайн-трансляції головних діскусій RIGHTS NOW! Всі події правозахісної програми будут проходити з перекладу мовою жестів, что стало можливіть в партнерстві з ГО "Відчуй".

25 квітня (4: 30-15: 30) COVID-19: чи Готові ми поступитися своими правами?

Обмеження, прійняті УРЯДОМ в условиях карантину, істотно змініло наше життя. Ми повінні прістосуватіся до Нових умов повсякденності, хоча, можливо, чи не всі правила карантину Здаються нам Виправдання и необхіднімі. Свобода пересування, право на охорону здоров'я, доступ до информации, медичні спожи осіб без Певного місця проживання, захист від коронавируса полонених и осіб, Які перебувають в місцях позбавлення Волі. Чи є ЦІ обмеження пропорційнімі, що не створюють смороду додаткової Загрози для окрема груп людей? Чи дотрімується права людини Українську державу при розробці ЗАХОДІВ реагування на пандемію COVID-19? Як нам захістіті свои права в условиях надзвичайного стану? А також, як помочь ув'язненим, Які знаходяться на окупованіх теріторіях Криму и Донбасу? Про це поговоримо во время Дискусії.

26 квітня (18: 30-19: 30) кампанія проти Кібербулінгу. Історії успішної протідії

КОЖЕН п'ятий підліток візнає собі жертвою Кібербулінгу (дані ЮНІСЕФ за 2018 рік). У законі про Буллінг хоча и включень компонент "електронні комунікації", но пропоновані законом заходи проти онлайн-цькування є недостатнімі. Саме тому команда МІЖНАРОДНОГО фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA качана Всеукраїнську кампанію проти Кібербулінгу.

Во время Дискусії організаторі представляти нове аналітичне дослідження, в якому Зібрані ключові рекомендації правительства про Запобігання та протідію кібербулінг, а Глядачі побачать Перші в Україні антіКібербуллінговіе мультики. Дискусія організована спільно зі Службою освітнього омбудсмена.

28 квітня (18: 30-19: 30) Дітям НЕ місце на війні!

В Україні шостий рік триває війна. Анексія Криму, військові Дії в ДОНЕЦЬКІЙ и Луганській областях … Ця війна у багатьох дітей забрала дитинство. Діти гинут, отримуються Інвалідність, втрачають батьків и около родічів, дах над головою, страждають від голоду, чи не могут Вчасно отріматі медична допомога, стають жертвами торгівлі людьми. Війна всегда є причиною грубого Порушення прав дитини. І російська агресія в Україні – НЕ віняток. Як Україна захіщає права дітей в условиях Збройних конфлікту, на якові допомогу від держави отримуються діти в сірій зоне, – про це поговоримо во время Дискусії.

29 квітня (8: 30-19: 30) Насильство в сім'ї: як помочь дітям?

42% батьків вважають, что психологічне насильство над дітьми є допустимим з Навчально метою (звіт ЮНІСЕФ 2018 року). У нашому суспільстві Фізичне та психологічне насильство спріймається як соціальна норма. Жорстоке поведение з дітьми – звичних явіще. Випадки, коли дітей б'ють на вулиці, або ж прініжують и ображають – не поодінокі. Як захістіті дитину в ситуации насильства в сім'ї та як поясніті Українським батькам, что! Застосування фізичної сили – це не норма? У Дискусії візьмуть участь представник полиции, психологи, представник державних и Громадський ОРГАНІЗАЦІЙ. Разом ми обговоримо дієві Механізми Зменшення віпадків сімейного насильства над дітьми. І Механізми захисту и Надання допомоги дитині в таких випадка.

30 квітня (18: 30-19: 30) підлітковий актівізм: плюси, мінусі, Підводні камені

У некогда году в Рівному 16-річну Дарину Коцюруба і ще одного актівіста Затримано поліція за пікет з вимоги імпічменту президента. Викрадення погрожувалі молодому актівісту, Який Виступивши проти незаконної забудови Протасового Яру Романом Ратушний. За останні два роки в Україні вбіті 4 Громадський актівіста. Наймолодших з них – Міколі Бічкові Було 23 роки. Як змінілася ситуация з безпеки підлітковіх акцій за останні роки? Як влада розслідує випадки переслідування молодих активістів? Чи могут підлітки заявіті про свою позицию Відкрито, що не наражаючісь на небезпеки? І чим різікують молоді люди, Які вірішілі протестуваті во время уроків?

1 травня (18: 30-19: 30) ВІЛ-позитивний статус – НЕ вирок

Кожна сота людина у віці від 15 до 49 років, за оцінкамі Центру громадського здоров'я МОЗ України, – інфікованій ВІЛ. Це один з Найвищого показніків среди країн Європи. Альо даже офіційні Цифри неточні, бо людина может буті носієм вірусу и не знати про це рокамі. А дізнатіся свой статус лишь на третій або четвертій стадіях хвороби. Щодо Поширення ВІЛ в Україні існує безліч міфів, один з найпошіренішіх – ВІЛ передається в побуті. Хібні уявлення про це захворювання вплівають на Ставлення до людей з ВІЛ, Які часто пріховують свой статус, щоб избежать діскрімінації. А діти з ВІЛ-позитивним статусом – це почти всегда непрійняття и дискримінація. У Дискусії Спробуємо зруйнуватися стереотипи и розвінчаті міфи. Поговоримо, як Забезпечити право на недіскрімінацію дітей з ВІЛ-позитивним статусом. Чому батьки відмовляються від антіретровірусної терапії, яка є безкоштовна в Україні и может Забезпечити ВІЛ-інфікованим дітям повноцінне життя? А також подумаємо, як помочь дітям з ВІЛ-позитивним статусом реалізуваті їх права, зокрема, на освіту.

Comments

Новости