Connect with us

Культура

Співак Макс Барських презентував новий сингл на пісню "По ту сторону" – Українські новини


Новини культури:На помилки звернула Рамус Оксана Забужко.

Вийшов у світ черговий збірник творів Ольги Кобилянської від видавництва "Центр навчальної літератури". І на цею раз вместо портрета самой пісьменніці, на обкладінці бачим знамениту Марко Вовчок. Про цею Інцидент написала Оксана Забужко, яка опублікувала відповідне ПОВІДОМЛЕННЯ на особістій ​​странице в фейсбуці.

На сайті видавництва Вже представлені 6 збірок творів Ольги Кобилянської, однак лишь на последнего можна Побачити вместо неї портрет української пісьменніці и перекладачка Марії Вілінської, яка відома під псевдонімом Марко Вовчок.

"Чи не можу НЕ Поділитися надісланої картинки. І прошу допомоги залу, бо у мене аж дух перехопіло. Я не знаю такого видавництва – "Центр навчальної літератури", но, судячі з їх сайту, смороду видають "підручники і посібники" на замовлення Української Держави, аж ліс гуде, и ми з вами за це ПлатиМО", – написала в замітці Оксана Стефанівна.

После того, як в ЗМІ начали писати про помилки, на сайті "Центру навчальної літератури" Відаль Цю книжку.

"Книжковий арсенал" цього року НЕ состоится

Що відомо про видатних класиків?

Марко Вовчок – псевдонім української пісьменніці и перекладачка Марії Вілінської. Вона булу дружиною відомого етнограф Опанаса Маркевича. У своих творах вона опісувала історичне українське минуле. У 1857 году Вийшла ее збірка "Народні оповідання", Який прініс Визнання.

Ольга Кобилянська відома НЕ только як письменниця, а й як учасниця жіночого руху на Буковіні. Вона відображала свои погляди в творах, Які Популярні и Актуальні и в сучасности суспільстві.

джерело

Comments

Новости