Connect with us

Культура

Співак Майкл Джексон МАВ Намір купити Компанію Marvel в 90-і роки


Новини культури:Легендарний музикант БУВ великим шанувальник супергеройськіх коміксів.

У 2009 году голова Marvel Comics Стен Лі рассказал, что свого часу Майкл Джексон виявило бажання віступіті продюсером І, можливо, зіграті головну роль в екранізації коміксів про Людину-павука. Зараз ця історія более схожа на анекдот, но все вказує на ті, что Король поп-музики Дійсно дуже цікавівся супергеройській жанром. Зараз стало відомо, что Джексон даже намагався вікупіті Marvel, но ця спроба булу відкінута – про це рассказал Тай Джексон, племіннік знаменитого співака и Танцюристи.

"ВІН Хотів купити Marvel, заручившись підтрімкою Стіна Лі. Смороду не раз обговорювалі це. На жаль, до догоди так и не дійшла. Люди з Marvel відповілі категоричність відмовою. Причини такого решение мені невідомі, но інші варіанти тоді НЕ розглядаліся", – сказав Тай Джексон в інтерв & # 039; ю YouTube-каналі Popcorned Planet.

У второй половіні 1990-х компанія Marvel Entertainment пережила серйозні проблеми и булу Визнана банкрутом. Відродженню поспріяло злиттів з Фірмою з виробництва іграшок ToyBiz в 1998 году. Через 11 років Disney викуп Marvel за суму в районі $ 4 млн.

Повернення: в "Вартові Галактики 3" можуть вернуться Сильвестр Сталлоне и Майкл Розенбаум

Такоже Тай Джексон прокоментував особливо приверженность свого дядька до Людини-павука: "ВІН БУВ великим фанатом Marvel в цілому, а не только Людини-павука. ВІН знав усіх персонажів. Так что его Інтерес НЕ зводівся Виключно до покупки прав на Людину-павука. Альо так, ймовірно, ВІН Хотів стати Людина-павук [Сміється] ".

До цього Тай Додав, что Майклу Джексону напевно б дуже сподобалось кіновсесвіту Marvel, запущена в 2008 году.

джерело

Comments

Новости