Connect with us

Культура

Співак Боб Ділан випустить одному за місяць пісню (Відео) – Українські новини


Новини культури:Відома українська рок-група випустила надіхаючу пісню "Усміхнені й Живі".

Відома українська рок-група VEREMIY НЕ залиша осторонь карантину в Україні, Який ввели через Поширення коронавируса, и випустила надіхаючу пісню "Усміхнені й Живі". У ній вокаліст и музиканти розповідають про ті, что Варто віріті в краще, Аджея"немає ночі темніше, чем перед світанком".

Прем'єра нового кліпу, зняти в домашній ізоляції, відбулася на ютуб-каналі групи VEREMIY 16 квітня.

Музиканти групи VEREMIY переконані, что всі зможуть впоратіся з напругою, что "висить" в суспільстві, Аджея наші дні наповнюють рідні люди, з Якими є можлівість спілкуватіся, будь то вдома, чи на відстані тисяч кілометрів.

"Це пісня про Біль": група Epolets випустила лірик-відео на нову пісню (Відео)

"Нескінченні дні карантину превратилась наше життя на мультяшних сон. Ті, что відбувається вокруг – годиною здається нам чімось нереальним. Сюжети наших днів наповнюються фарбами людей, поруч з Якими ми прокідаємося, голосами телефонних розмов и листування в мережі", – йдет в опісі до відео.

У відеороліку можна Побачити кадри з людьми в масках и рукавичках, Які продолжают одружітіся, ходити на побачення и гуляти по вулиця міста, нагадуючі всім про Індивідуальні засоби захисту даже в Такі щасливі моменти.

джерело

Comments

Новости