Connect with us

Культура

Співачка Світлана Тарабарова випустила новий чутливий кліп і пісню «Крила» (Відео) – Українські новини


У новий максі-сингл увійшли 4 версії пісні «Крила»: original, liquid funk version, orchestra version і dance mix, які вже доступні на всіх музичних платформах.

Українська співачка Світлана Тарабарова (TARABAROVA) записала спільну композицію з солістом групи INPLUS Андрієм під назвою «Крила». Жінка розповіла, що їх нова пісня – про щастя в простих речах.

Новий сингл «Крила» з’явився на ютуб-каналі співачки 1 липня. Як повідомила команда TARABAROVA, колаборація двох талановитих музикантів вийшла зовсім випадковою. Світлана записувала свій хіт, в той час як за стіною студії звукозапису почула прекрасні мелодії у виконанні Андрія Порадівської.

Працюючи над новим треком, я раптово почула за стіною кілька нот, які зачепили щось в моєму серці, а поспілкувавшись з Андрієм, відчула, що, об’єднавши зусилля, ми зможемо через музичні імпульси нагадати людям, як важливо в стосунках дарувати щиру любов, дарувати крила, – розповіла TARABAROVA.

https://www.youtube.com/watch?v=Sppt0Z8KoaM

«Елементи історії темношкірих і африканські традиції»: Бейонсе представила тизер нового альбому (Відео)

Артистка переконана, що пісня «Крила» нагадує про те, що завжди потрібно залишатися дітьми в любові, підтримувати, вірити один в одного і відчувати все, як в перший раз.

Режисером відеокліпу, в якому постали зірки, став DVIZHON. Примітно, що в відео TARABAROVA ще немає округлого живота, тому, ймовірно, вона записувала відеокліп ще до своєї другої вагітності Світлана Тарабарова вдруге вагітна: чуттєве фото або перебувала на перших її місцях.

джерело

Comments

Новости