Connect with us

Культура

Співачка Леді Гага повідоміла дату вихода альбому Chromatica – Українські новини


Новини культури:Співачка решила долучітіся до числа знаменитостей, Які допомагають в борьбе с коронавірусів.

Много знаменитостей пожертвувалі годину, гроші и зусилля, щоб помочь полегшіті Тягар, накладення на ПРАЦІВНИКІВ охорони здоров'я та других осіб во время кризиса COVID-19. Тепер до них прієдналася Барбара Стрейзанд.

У своєму Instagram співачка опублікувала відео на пісню You'll Never Walk Alone, в якому демонструється слайд-шоу Із зображеннями ПРАЦІВНИКІВ охорони здоров'я, водіїв, продавців продуктових магазинів и других важлівіх ПРАЦІВНИКІВ.

У підпісі вона написала: "Відвідайте @directrelief для пожертвувань". Direct Relief – це некомерційна організація, что надає допомогу в борьбе с COVID-19.

"Я співала цю пісню почти 20 лет назад после 11 вересня. Сьогодні ми стікаємося з ще однією бідою, но я думаю, что слова все ще Актуальні", – зазнача співачка.

Група Queen Присвятої кліп медикам, Які борються з COVID-19 (Відео)

Відзначімо, что останнім часом пісня міцно асоціюється з "Ліверпулем" і футболом в цілому. Альо вона часто вібівається за Межі спорту. Например, в 2009 Рене Флемінг Виконала You'll Never Walk Alone на інавгурації Барака Обами. А в 2001 году на церемонії вручення "Еммі" Барбара Стрейзанд співала ее в пам'ять про жертви теракту 11 вересня в Нью-Йорку.

джерелоComments

Новости