Connect with us

Культура

Співачка Бейонсе випустила кліп на пісню Already (Відео) – Українські новини


Американський актор днями дав інтерв’ю NBC News, в якому поговорив про новому серіалі з його участю «Розвідка», а також згадав про просування спеціального випуску серіалу «Друзі».

Девід Швіммер, найбільш відомий за роллю Росса Геллера в телесеріалі «Друзі», зараз грає в новому комедійному ситкомі «Розвідка». У серіалі актор виконує списаного з рахунків співробітника Агентства національної безпеки США.

За сюжетом, головний герой переїжджає до Великобританії, щоб боротися з кіберзлочинністю, хоча насправді ні чорта не розуміє в професії. Добре, що є «Вікіпедія» та непомірне его – так Джеррі набиває собі ціну і встановлює на новому місці свої порядки.

Швіммер зізнався, що йому дуже подобається ідея комедії, де всі події відбуваються на робочому місці, особливо коли мова йде про високі ставки в світі протидії кібертероризму.

Також, 53-річний актор згадав про спеціальному проекті «Друзі», події в якому повинні продовжити історію головних героїв після закінчення 10 сезону. Нагадаємо, що останній сезон популярного ситкому вийшов ще в 2004 році.

У серіалі про Обі-Вана Кенобі можуть з’явитися юні діти Дарта Вейдера

«У нас є вже багато відпрацьованих аспектів майбутнього шоу. Вони не записані в сценарій, це будуть маленькі несподівані смішні шматочки. Всіх хвилює питання: коли? Ми все ще намагаємося самі це з’ясувати, тому що хочемо зайнятися проектом тоді, коли це буде безпечно для всіх«, – повідомив Девід.

Як повідомлялося раніше, з моменту запуску HBO Max і до сьогодні серіал «Друзі» продовжує залишатися кращим шоу на платформі.

джерелоComments

Новости