Connect with us

Новости региона

Скажена ботоферма і цукерки з Білорусі. Порошенку — 57! ᐉ Народна Правда57-річчя Петра Порошенка його паства відзначає потужним інфоштормом. Пов’язані з сивочолим гетьманом ЗМІ рясніють вітаннями та минулими досягненнями. Марина Порошенко поділилася, як це — бути із таким чоловіком-віхрем. Нардеп від ЄС Княжицький згадує Армію. мову. віру», а однопартійці калібром менше оголосили збирання коштів на подарунок – тагяч. Переплюнули навіть зворушливу історію з лафетом.

Любов Петра Олексійовича до уваги та народного захоплення з роками, здається, тільки посилюється. Тож тимчасову відсутність на телебаченні Порошенка та його прибічники компенсують у соцмережах. Шкіряний вантаж волонтерської допомоги від його фонду супроводжується десятком відео, фото та постів. По мережі гуляють темники з офісу ЄС про його персональні домовленості з США про постачання зброї. Прихильники п’ятого носять соцмережами відверто проросійські наративи про тип «конфлікт» між Зеленським та Залужним, накидують на волонтерів, волають про здачу територій, зраду наших військовополонених, шерять відверто шкідливі фейки. Доходити навіть до того, що у війні не Путін винний і навіть не росіяни. У хворій уяві вина за жахіття лежить особисто на Зеленському. До речі, ботоферма іменує його не інакше як «Володимир Zеленський». Перекладати провину з терориста номер один на політичних опонентів усередині країни — ну так, це дуже патріотично. Втім це цілком у духі Євросолідарності.

Водночас прихильники сивого геть не помічають важливого. Наприклад, того, як фракція ЄС у Київраді зривала перейменування вулиці Московської. Несподівано на засіданні комісії перша заступниця голови комісії від ЄС Дінара Габібулаєва запропонувала перейменувати Московську на вулицю Європейського Союзу, а не на Князів Острозьких, як проголосували киян. Тобто в столиці могла б з’явитися буквально вулиця ЄС, вулиця імені Порошенка! На щастя, ініціативу заблокували, а колишній Московській все ж таки дали адекватну назву.

При цьому адепти гетьмана не бачать жодних протиріч. З одного боку, війну виграє армія, збудована ним безпосередньо. З іншого, ця армія гола і боса. На їхню думку, нинішнє політичне керівництво неправильно воює. Тоді як команда Порошенка взагалі не воювала, уклавши антиукраїнський Мінськ-2. Якби п’ятий став шостим, яка вірогідність того, що «Мінськ-3» з’явився б у нас ще у квітні?

У Порошенка дорікають Зеленському Єрмаком-агентом Кремля, але мовчати про власні договірняки з кумом Путіна Медведчуком. Перед обміном зрадник дав проти Порошенка свідчення. Мовляв той не тільки звертався з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, а й забезпечивши прийняття необхідних рішень у всіх інстанціях. Зрадник цілком підтвердив версію журналістів-розслідувачів з Bihus.info.

Дорікають Зеленському Коломойським, але геть забули про Роттердам+ та Ахметова. Закидують корупцію на великому будівництві і зовсім не кажуть про Свинарчуків. Цікаво, де ця сімейка зараз — у «батальйоні Монако» чи «теробороні Відня»?

Ну і солоденьке на десерт. Порошенку знадобилося кілька років і безліч втрачених балів рейтингу, щоб нарешті відмовитися від ліпецької фабрики «Рошен». Але ж дві гривні самі собі в карман не покладуть. Журналіст Сергій Іванов сьогодні опубликував «святкове» — коробку конфет «Вечірній Київ», імпортовану в липні 2022 року з … Білорусі.

«Ну не можна так просто взяти та припинити торгівлю з врагом. Якщо не вугілля із солярою, то хоча б конфети. У той час, коли держава і світ ввели санкції проти Білорусі. Петро Порошенко, з потворами. Дякую», — привітавши Іванов.

Продовжувати можна довго. Але досить. День народження врешті-решт. 57 років у Порошенка один раз у житті. Як і президентський термін.

Источник

Comments

Новости