Connect with us

Политика

Шмигаль запропонував Рау організувати зустріч “Люблінського трикутника”

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау запропонував найближчим часом організувати зустріч у форматі Люблінського трикутника.

Про це він повідомив у Telegram, передає Укрінформ.

«Я радий вітати в Києві міністра закордонних справ дружньої Польщі Збігнєва Рау, який нині є головою ОБСЄ. Я подякував Польщі за всю допомогу і запропонував найближчим часом провести зустріч у форматі Люблінського трикутника», – сказав Шмигаль.

Під час зустрічі український прем’єр-міністр обговорив з Рау розширення українсько-польської співпраці в рамках багатосторонніх форматів та посилення санкцій проти Росії.

За словами Шмигаля, необхідно позбавити РФ можливості фінансувати злочинну війну та розробити необхідні правові механізми для конфіскації заморожених російських активів і їх передачі на відновлення України.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау оголосив про початок великої програми ОБСЄ для України з підтримки її подолання викликів війни. Програма буде реалізована навіть без згоди Російської Федерації як країни-учасниці організації, де діє принцип консенсусу.

Фото: Денис Шмигаль, Telegram

Comments

Новости