Connect with us

Новости региона

що не можна робити в цей особливий день, прикмети, у кого іменини ᐉ Народна Правда4 серпня православна церква відзначає пам’ять християнської Святої, послідовниці Ісуса Христа-Марії Магдалині.

Що можна і не можна робити, традиції, прикмети та кого привітати з Днем ангела – читайте нижче у нашому матеріалі Styler.

Свята народилася у місті Магдала. Прозвище Магдалина вважається географічним. Ця християнська свята є найбільш таємничою та загадковою фігурою. Упродовж церковної історії вона стала предметом багатьох міфів і теорій. Марія була присутня при розп’ятті Христа і біля порожнього гроба на ранок його воскресіння.

Дівчата цього дня молилися святій Магдалині подарувати їм неземну красу. Крім молитів, використовували і інші способи. Вранці представниці прекрасної статті збирали в срібний посуд росу, якою потім вмивалися.

Вважалося, що “срібна роса” надасть шкірі здорового вигляду та гарного рум’янця. Для обличчя жінки робили маски з ягід (маліні, смородини, крыжовника та ін.) та примочки з трав.

Головні примітки цього дня Розкотистий грім – до граду. Павуки сховалися – до дощу. Якщо багато слимаків у місті, то найближчими днями погода сира буде. Курі під час дощу по двору гуляють – до тепла. Якщо опеньки з’явилися, то грибів осенью мало буде. Що не можна робити сьогодні Не можна працювати у саду чи полі. Не можна важко фізично працювати. Не можна вирішувати фінансові проблеми. Хто святкує іменини

Сьогодні День ангела відзначають власники таких імен: Михайло, Олексій, Марія, Магдалина.

Читайте також про всі церковні свята серпня 2022 року.

А також вам буде цікаво, кого привітати з іменинами та як правильно назвати дитину в серпні.

Источник

Comments

Новости